19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BUGÜN YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Bugün yollar trafiğe kapatılacak

Milli İrade Meydanı’nda gerçekleşecek Duayla Davet Programı’nın sorunsuz ve güvenli şeklide hayata geçilmesi için İzmit şehir içinde trafik düzenlemeleri uygulanacak.

15 Temmuz 2017 Cumartesi 15:14 Kent Haberleri
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İl Müftülüğü tarafından düzenlenecek Duayla Nöbet Vakit Programı nedeniyle şehir merkezinde bazı trafik düzenlemeleri gerçekleştirilecek.
 
Buna göre Ömer Türkçakal Bulvarı Adalet Köprüsü üzerinde İzmit İstikamet, Rafet Karacan Bulvarı(Real Arkası ve Milli İrade Meydanı arası) ve D-100’den Adalet Köprüsü’ne çıkış (İstanbul istikameti) bugün saat 18.00’da kapatılacak. Alandaki güvenliğin sağlanması için Kocaeli Emniyeti tarafından uygulanan kararlara göre ayrıca Santral bölgesinde iniş Atatürk Bulvarı üzerinden sağlanacak.
 
ÜCRETSİZ OTOPARKLAR AYARLANACAK
Öte yandan İzmit Milli İrade Meydanı’ndaki paklanmalar, alanda yapılacak hazırlıklar nedeniyle bu akşamdan itibaren yapılamayacak. Bugün gerçekleşecek Duayla Davet Vakti Programına gelecek vatandaşların özel araçları için, Kocaeli İtfaiyesi’nin arkasındaki eski hal binası, Hasan Gemici Spor Salonu alanı ve Doğu Kışla Parkı, otopark olarak ayrılacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

İzmitli

15 Temmuz 2017 Cumartesi 20:39

Sen tekrar yerden raylı sistem geçir.Bu kadar imkanın var,arkanda güçlü Hükümet var,yapsana havadan hava ray (Mono ray)'zaten bunun sözünü vermiştiniz Seka parkta'da sergilemiştiniz MONO RAY'sistemini büyük bir hata yapılarak yerden raylı sistem geçirerek Şehre zarar verdiniz,bu proje yapıldımı,yapıldı bir proje oldu.YAPILMASAYDI DAHA İYİ OLACAKTI.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

FETÖ şüphelisi öyle bir yerde yakalandı ki...

FETÖ şüphelisi öyle bir yerde yakalandı ki...