22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,932 TL
  • 4,639 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

BİR ÖRNEK İŞYERİ BELGESİ DE KURUÇEŞME’YE

BİR ÖRNEK İŞYERİ BELGESİ DE KURUÇEŞME’YE

İzmit Belediyesi’nin başlattığı örnek iş yeri ağı, her geçen gün daha da genişliyor.

08 Eylül 2017 Cuma 10:07 Kent Haberleri
Kuruçeşme Lozan Caddesi’nde faaliyet gösteren Yuvam Pastanesi isimli işyeri de Örnek İşyeri Belgesini almaya hak kazandı. İzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde belgeyi almaya hak kazanan iş yerine, belgesini Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan teslim etti.
 
ÖRNEK İŞYERİ UNVANI KAZANDILAR
 
Örnek işyeri belgesini Başkan Doğan’ın elinden alan işyeri sahibi Necdet Keskin ve kızı Nurçin Keskin gururu ve mutluluğu bir arada yaşadı.  İzmit Belediyesi olarak hedeflerinin şehirdeki tüm işyerlerinin örnek işyeri haline gelmesi olduğunu belirten Başkan Doğan, “Yuvam Pastanesi sahipleri Necdet Bey ve kızı Burçin Hanım, belediyemizin fiziki durum, hijyen, hizmet kalitesi ve vatandaş memnuniyeti açısından örnek işyeri kriterlerine uygun hizmet sundukları için örnek işyeri unvanını almaya hak kazandırlar.
 
BÜTÜN İŞYERLERİMİZ ÖRNEK ÖLSUN
 
Belediyemiz adına size teşekkür ediyorum. Kaliteli ve hijyenik bir hizmet verdiğiniz için de halkımız adına da teşekkür ediyorum. Güzel bir çizgidesiniz, sizin gibi yıllara dayanan kuruluşların daha da artmasını ve büyümesini diliyoruz. İşini layıkıyla yapmak ve hizmeti vatandaşa en güzel şekliyle sunmak büyük bir meziyettir. Kalite ve güler yüz birleştiğinde kusursuz hizmet kaçınılmaz oluyor. Yasal ve ahlaki sorumluluklarını yerine getiren işyerlerine teşekkür etmek ve onları ödüllendirmek bizlere ayrı bir mutluluk vermektedir. Hedefimiz kentimizdeki bütün işyerlerinin örnek hale gelmesidir” dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOTO’da perakendecilere özel eğitimler

KOTO’da perakendecilere özel eğitimler