18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BİR GÜNLÜK CİROSU; SMA HASTASINA

Bir günlük cirosu; SMA hastasına

Bir günlük cirosunu 3,5 yaşındaki SMA Hastası Tunahan Şenyurt'a vereceğini belirten Yurt Market'in sahibi Şengül Yurt, ' Herkes bu konuda üzerine düşeni yapması gerekir' dedi.

23 Ağustos 2017 Çarşamba 12:25 Kent Haberleri
Derince'de simitçilik yapan 41 yaşındaki Erkan Ayhan isimli simitçinin iki günlük gelirini SMA Hastası Tunahan Şenyurt'a bağışlamasından sonra bir destekte Körfez'den geldi. Körfez'de esnaflık yapan genç girişimci iş kadın Yurt Market'in Sahibi Şengül Yurt, bir günlük cirosunu SMS hastası Tunahan Şenyurt'a bağışlayacağını söyledi. Herkesin üzerine  düşeni yapması gerektiğini vurgulayan Yurt, 'Bu hepimizin başına gelebilir' dedi.

Yurt, " Tunahan'ın dramını televizyondan gördüm. Çok etkilendim. Herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini düşündüm ve iş yerimin bir günlük cirosunu Tunahan'a vermeye karar verdim. Bu bir insanlık görevidir. Tunahan'ın yürümesi ve sağlığına kavuşması için bizde elimizi taşın altına koyduk."dedi. Şengül Yurt daha önce  de 'Şehit  çocuklarına alış veriş bedava', ' Getir karneyi al kitabı', 'Bir günlük cirom Bayır-bucak Türkmenleri'ne,  ve ' Bir günlük cirom Kocaelispor'a gibi çalışmalarda bulunmuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Gökhan Onater

24 Ağustos 2017 Perşembe 09:38

MS olmasın? Multiple Skleroz anlamında...

seda

23 Ağustos 2017 Çarşamba 15:02

SMS HASTALIĞI nedir?sma duydum ama sms ilk kez duyuyorum

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Sarıbay vatandaşların yanında

Sarıbay vatandaşların yanında