19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BELEDİYEDEN KENTSEL DÖNÜŞÜM UYARISI

Belediyeden kentsel dönüşüm uyarısı

İzmit Belediyesi’nin adını kullanarak kentsel dönüşüm çalışması yaptığını belirten firma ile ilgili belediyeden açıklama yapıldı.

06 Aralık 2016 Salı 11:07 Kent Haberleri

Yapılan açıklamada, “  Bekahan Yapı firması kurumumuzun adını kullanarak, gazete ve internet sitelerinde, İzmit Belediyesi ile  ortak kentsel dönüşüm çalışması yaptığını açıklamaktadır. Söz konusu firma ile belediyemizin ortak hiçbir çalışması bulunmamaktadır.  İzmit Belediyesi olarak sadece Cedit Mahallesi’nde kentsel dönüşüm çalışması yapmaktayız.


 
SADECE CEDİT’TE
 
Cedit’teki çalışmanın dışında İzmit Belediyesi’nin hiçbir kurum ve firmayla bir kentsel dönüşüm çalışması bulunmamaktadır. Bu mahalle dışındaki çalışmalar, özel sektörde faaliyet gösteren firmaların kendi yaptıkları çalışmalardır. Her kuruluş kurallar, kanunlar çerçevesinde kentsel dönüşüm çalışması yapabilir. Söz konusu firmanın İzmit Belediyesi’nin kendilerine destek verdiği ve belediyeden gerekli izinlerin alındığı yönündeki açıklamaları gerçeği yansıtmamaktadır.


 
İTİBAR ETMEYİN
 
İzmit Belediyesi olarak, şehrimizin menfaatine olan her çalışmanın yanındayız. Belediyemiz tarafından yürütülen veya desteklenen çalışmalar hakkında sık sık kamuoyuna bilgilendirmeler yapılmaktadır. İzmit Belediyesi’nden yapılmayan resmi açıklama ve bilgilendirmelere vatandaşlarımızın itibar etmemelerini önemle duyururuz” denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ataması çıkmıştı, tutuklanacak mı?

Ataması çıkmıştı, tutuklanacak mı?