20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,869 TL
  • 4,541 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BAYRAM’DAN BEKİRPAŞA MESAİSİ

Bayram’dan Bekirpaşa mesaisi

İlhan Bayram, Bekirpaşa esnafıyla kahvaltıda buluştu.

14 Ekim 2017 Cumartesi 09:17 Kent Haberleri

Esnaf, yapılan tramvay hizmetleri için Kocaeli Belediyesi'ne teşekkür etti.

Semt lokantasında gerçekleşen toplantıya Genel Sekreter İlhan Bayram’ın yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay, Büyükşehir Belediyesi Genel Koordinatörü Veysel Özkaraaslan, Başkan Danışmanı Ömer Polat, Mehmet Ali Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Doğan ve çok sayıda mahalle esnafı katıldı.


CADDEMİZİ ESKİ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞTURDUNUZ

Mahalle esnafından Ali Yılmaz'ın organize ettiği toplantı da, ilk olarak kendisi konuşma yaptı.

Yılmaz konuşmasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek” Mehmet Ali Paşa Mahallesi Bağdat Caddesi esnafları olarak 6-7 ay önce tramvay güzergahından dolayı yolumuz tek yöne düşmüştü Bizi kırmayıp, dikkate alarak caddemizi eski görünümüne kavuşturduğunuz için ben Bağdat Caddesi’ndeki abilerimin ve arkadaşlarımın adına sizlere ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. “dedi.

 

ÇALIŞMA SEFERBERLİĞİMİZ VAR

Daha sonra söz alan Yaşar Doğan şunları söyledi. "Mahallemiz adına bir şeyi hatırlatmalıyım. Yıllar sonra mahallemizde çok kapsamlı müthiş bir çalışma seferberliği var. Tramvay alt yapısı ve üst yapısına varıncaya kadar gözle görülür çalışmalar yapılıyor. Bunun için başta Kocaeli Büyükşehir Belediyemize gerçekten teşekkür ediyoruz. İlk kez mahallemizde yağmur suyu kanalı projesi yapılıyor." dedi.

 

HER MAHALLEMİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Doğan sözünü bitirdiğinde İlhan Bayram'da şu cümlelerle konuşma yaptı; “Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olduktan sonra ilk esnaf toplantımızı bugün burada sizlerle birlikte gerçekleştiriyoruz. Bizim işimiz sizlere hizmet etmek. Bizim derdimiz memleketimize hizmet etmek. Bunu yaparken de tabi sizlerle de bir araya gelerek sizin de düşüncelerinizi almak çok önemli. Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nin de bizlerde özel bir yeri vardır. Her mahallemiz bizim için önemlidir. Mahallemiz artık, yaptığımız projelerle çehre değiştiriyor. Tramvayımız geldi. Şimdi kapalı pazar alanımız geliyor. Tramvayımız günde 30 bin yolcu kapasitesini buluyor. Bu demek oluyor ki yaptığımız yatırımlar doğru. Tramvayla sizlerin de işini kolaylaştı. Şehir içi trafiği rahatladı. Kente de güzel bir görünüm kazandı.”

 

HEP BERABER OLACAĞIZ

Bayram sözlerine şöyle devam etti.” Sadece böyle bir kere sizlerin yanına gelip ondan sonra uğramamazlık yapmayacağız. Hep beraber olacağız. Birbirimize zaman ayıracağız. Göreceksiniz daha güzel işler ortaya çıkaracağız. İnsanlarımıza biraz daha faydalı olalım diye çalışıyoruz. Biz sizden farklı değiliz sizin içinizden yetişmiş arkadaşlarımız var. Nihayetinde ben de bir köy çocuğuyum, sizinle beraberiz. Bizim vatandaşa farklı bir bakışımız hiçbir zaman olmadı olmaz. Sizinle her zaman beraberiz her zaman birlik olacağız. Bugünkü misafirperverliğinizden dolayı esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullanarak konuşmasını sonlandırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Fazla mesai yüzünden kanser oldu!

Fazla mesai yüzünden kanser oldu!