19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’E “DİRİLİŞ ERTUĞRUL” OYUNCULARINDAN TEBRİK

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’E “DİRİLİŞ ERTUĞRUL” OYUNCULARINDAN TEBRİK

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in vizyon projelerinden biri olan Uluslararası Unutulmuş Değerler Festivali’ne “Diriliş Ertuğrul” dizisi oyuncularından Mehmet Pala ve Hanifi Koç katıldı. Sanatçılar Unutulmuş Değerler Festivali’nde söz alarak Belediye Başkanı Üzülmez’e teşekkür ettiler.

20 Temmuz 2017 Perşembe 11:28 Kent Haberleri
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in vizyon projelerinden, tarihe ışık tutan Unutulmuş Değerler Festivali’nin bu yıl 3’ncüsü yapıldı. Yurt içinden ve yurt dışından binlerce konuk festivale katıldı. Bu yıl festivale reyting rekorları kıran “Diriliş Ertuğrul” dizinin oyuncularından Çavdar Obası Baş Alp’i Kutluca karakterini canlandıran Mehmet Pala ve Beyler beyi Kaan bey karakterini canlandıran Hanifi Koç da katıldı. 

OYUNCULARA BÜYÜK İLGİ
52 ülkeye canlı yayın verilen Kartepe Belediyesi 3’ncü Unutulmuş Değerler Festivali, iki gün sürdü. Festival boyunca Kartepe Belediyesi tarafından festival alanında 60 stand açıldı. Standlarda unutulmaya yüz tutan meslekler, ustaları tarafından festivale gelenlere anlatıldı. Festivale katılan Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından Mehmet Pala ve Hanifi Koç hayranlarının fotoğraf isteklerini geri çevirmediler.

YENİ ROL MODELLER
Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen 3’ncü Unutulmuş Değerler Festivali’nde söz alan “Diriliş Ertuğrul” dizisinde Kutluca karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Pala “İnşallah tarihimizi, vatanımızı bilen yeni nesiller yetiştiririz. Vatanına, milletine bağlı vatansever çocuklar yetiştiririz. Kartepe Belediyesi 3’ncü Uluslararası Unutulmuş Değerler Festivali’nden dolayı Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’e çok teşekkür ederim. İnşallah bu festivaller her yerde olur” dedi. 

TARİHİMİZE IŞIK TUTUYOR
Diriliş Ertuğrul dizinde Beyler beyi Kaan bey karakterini canlandıran Hanifi Koç ise “1990 yılından bu yana Kartepe Sarımeşe de yaşıyorum. Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’i yakından tanıyorum. Ülkemiz bir diriliş yaşadı. 15 Temmuz hain darbe girişimi yaşadık. İnşallah bir daha böyle bir şeyi Allah bu kadim millete yaşatmasın. Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen 3’ncü Unutulmuş Değerler Festivali tarihimize ışık tutmaktadır” ifadelerine yer verdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Keloğlan Masalları Müzikali, Kocaeli Fuarı’nda

Keloğlan Masalları Müzikali, Kocaeli Fuarı’nda