22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,960 TL
  • 4,654 TL
  • 163,77 TL
  • 104.886
KOCAELİ 28°

BAŞKAN DOĞAN, YABANCI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

BAŞKAN DOĞAN, YABANCI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

Körfez Rotary Kulübünün konuğu olarak İzmit’e gelen yabancı öğrenciler, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.

17 Temmuz 2017 Pazartesi 10:18 Kent Haberleri
İngiltere, Fransa,  Slovenya, İspanya, Romanya, Hindistan, Tayvan, Macaristan ve Danimarka’dan gelen öğrencilerin Başkan Doğan’ı ziyaretlerinde Körfez Rotary Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Melih Paşmakçı, Körfez Rotaract Kulübü dönem Başkanı Gülşah Çubuklu da yer aldı.
Körfez Rotary Kulüp Başkanı Paşmakçı ziyaretle ilgili olarak “kısa dönem öğrenci değişim programı çerçevesinde konuğumuz olan yabancı öğrencilerle birlikte Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ ziyaret edip çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunmak istedik “ dedi.
 
ÜLKE TANITIMI İÇİN ÖNEMLİ
 
Konuklarıyla yakından ilgilenen ve onlara günün anısına çeşitli hediyeler veren Başkan Doğan da “ dünyanın dört  bir yanından gelen öğrencileri şehrimizde ağırlamaktan çok mutluyuz. Bu tür ziyaretleri ülkemizin tanıtımı bakımından önemsiyoruz.   Körfez Rotary Kulübü  ve Körfez Rotaract Kulübü başkanlarına da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İZMİT’TE 90 ADET CAM KUMBARA VAR

İZMİT’TE 90 ADET CAM KUMBARA VAR