21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

AQUAPARK YAKINDA HİZMETE GİRİYOR

AQUAPARK YAKINDA HİZMETE GİRİYOR

Kocaeli’nin ilk aquaparkı İzmit’te yapılıyor. İzmit Belediyesi tarafından Tepeköy Mahallesi’nde yapılmakta olan aquapark, Temmuz ayı içinde hizmete girecek.

10 Haziran 2017 Cumartesi 11:33 Kent Haberleri
Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, bölgeye giderek aquapark inşaatında incelemelerde bulundu. Yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Doğan” yakında burası çocuk seslerinin yankılandığı bir yer olacak. Şimdiden çocuklarımızın mutluluğunu gözümde canlandırabiliyorum.
 
ÇOCUKLAR KADAR HEYECANLIYIZ
 
Aquaparkın inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Projenin kısa sürede şekillendiğini görmek beni de mutlu ediyor. Bu projemiz sayesinde artık bizim şehrimizin çocukları aquaparkta eğlenebilmek için başka şehirlere gitmek zorunda kalmayacaklar. Buradan sadece İzmit’imizin değil tüm Kocaeli’nin çocukları faydalanacak. Ayrıca bu tesisimizde yılın on iki ayı hizmet verecek kapalı havuzumuz da olacak.  Biz de açılış için en az çocuklarımız kadar heyecanlıyız” dedi.

Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz da “  projenin hızla tamamlandığını görmek beni de çok mutlu etti. Belediye Başkanımız sayesinde şehrimizin bir eksikliği daha giderilmiş olacak. Artık bizim şehrimizin çocuklarının da bir aquaparkı olacak” şeklinde konuşarak şehre değer katan projeleri için Doğan’a teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Mezarlıklarda temizlik çalışmaları yapılıyor

Mezarlıklarda temizlik çalışmaları yapılıyor