21 Kasım 2017 Salı

  • 3,967 TL
  • 4,662 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

AKPINAR TOKİ’YE BASKETBOL VE FUTBOL SAHASI

AKPINAR TOKİ’YE BASKETBOL VE FUTBOL SAHASI

İzmit Belediyesi vatandaşların taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Belediye, Akpınar Toki sakinlerinin talebi üzerine bölgeye futbol ve basketbol sahası yapıyor.

19 Ağustos 2017 Cumartesi 07:39 Kent Haberleri
İzmit Belediyesi tarafından Arızlı Akpınar Toki konutları yanına basketbol ve futbol sahası yapılıyor. Mahalle sakinlerinin talebi üzerine yapımına başlanılan spor sahası hakkında bilgilendirmede bulunan Etüt Proje Müdürlüğü yetkilileri, bölge sakini vatandaşlarının isteklerine kayıtsız kalmadıklarını belirterek, futbol ve basketbol saha çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi. 

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, yapımına başlanılan basketbol sahasının 10x20 en ve boy uzunluğunda ve akrilik zemin ile döşendiğini ve saha çevresinin 4,5 m yüksekliğinde tel çit çim ile çevrildiği bilgisi verildi. Aynı şekilde futbol sahasının da 14x30 en ve boy uzunluğunda olup yer döşemesinde sentetik çim kullanıldığını ifade eden yetkililer, saha çevresinin 6 m yüksekliğinde tel çit çim ile çevrildiği ve sahayı aydınlatmak için 8 adet projektör kullanıldığı bilgisini verdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Körfez'de tırtıl istilası

Körfez'de tırtıl istilası