22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,961 TL
  • 4,649 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

AKÇAKENT’TEN DOĞAN’A ZİYARET

AKÇAKENT’TEN DOĞAN’A  ZİYARET

Topçular Mahallesi’nde bulunan Akçakent I Site Yönetim Başkanı Güven Percan ve yönetim kurulu üyeleri Nazif Çakır, Tayfun Kırat ile Ali İşbilen, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.Bir süre önce yapılan seçim sonucunda göreve gelen Güven Percem ve yönetim kurulu üyelerinin Başkan Doğan’ı ziyareti oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti.

15 Ağustos 2017 Salı 10:18 Kent Haberleri
DAHA YAŞANABİLİR BİR İZMİT
 
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyarette yaptığı açıklamada  “şehrimizdeki yaşam alanlarının her noktasına dokunan bir belediye olmaya çalışıyoruz. Belediye olarak temizlik, kaldırım, yol gibi çalışmaları zaten yapıyoruz. Biz, bu işlerin dışında insanların sosyal yaşamına destek vermeye çalışıyoruz ve bunun için projeler üretiyoruz. Zaman zaman sitelerimiz için de çalışmalar yapıyoruz. İnşallah İzmit’imiz çok daha yaşanabilir olacak. Sizler de bulunduğunuz bölgelerde kendi alanlarınızla ilgili çok güzel çalışmalar yapıyorsunuz, sizi takdir ediyorum. Ortak hedefimiz, şehrimizin daha yaşanabilir hale gelmesidir” dedi.
 
BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMALARINI TAKTİRLE KARŞILIYORUZ
 
Akçakent I Site Yönetim Başkanı Güven Percan da “ Belediye Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Kayyum olarak atandığı Ağrı Diyadin ve Mardin Kızıltepe’deki başarılı çalışmaları için de başkanımızı tebrik ediyoruz” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ANKARA’DAN GELİP TURİZMİT’E KATILDILAR

ANKARA’DAN GELİP TURİZMİT’E KATILDILAR