18 Ekim 2017 Çarşamba

  • 3,666 TL
  • 4,316 TL
  • 151,72 TL
  • 106.991
KOCAELİ 28°

AİLE KONAK İFTARDA BİNLERİ AĞIRLADI

AİLE KONAK İFTARDA BİNLERİ AĞIRLADI

Gölcük Aile Konak Hastanesi bu yıl üçüncüsünü düzenlediği halka açık iftar organizasyonunda binlerce kişiye yemek verdi

17 Haziran 2017 Cumartesi 14:48 Kent Haberleri
Aile Konak Hastanesi’nin gelenekselleşen halk iftarının üçüncüsü dün akşam hastane önğnde yapıldı. Tüm hastane çalışanları ve yöneticilerinin katılımıyla hazırlanan iftar organizasyonuna binlerce kişi katıldı. Aile Konak Hastanesi Tıbbi direktörü Op. Dr. M. Veysel BESNİLİ, İdari direktör Dr. Şahin TALUS ev sahipliğiyle, tüm çalışanların emeğiyle hazırlanan organizasyonda hastane hekimleri, İlçe Müftüsü, Konak Hastaneleri yönetim kurulu hazır bulundu. 

HASTANE PERSONELİ HİZMET VERDİ
Aile Konak Hastanesi’nin düzenlediği geleneksel üçüncü halk iftarı organizasyonuna halkın yanı sıra protokolden de yoğun katılım gerçekleştirildi. Aile Konak Hastanesi önünde düzenlenen iftar programı, Gölcük İlçe Müftüsü tarafından okunan İftar Duası ile başladı ve ardından ney dinletisi ile devam etti. Yoğun katılımın olduğu organizasyonda, tüm hastane personeli hizmet verdi. Aile Konak Hastanesi önü iftarın yapıldığı zamanda trafiğe kapatıldı ve ulaşım farklı noktadan hizmet verdi.


GURURLUYUZ

Aile Konak Hastanesi Tıbbi direktörü Op. Dr. M. Veysel BESNİLİ yaptığı konuşmada, Ramazan ayının paylaşma ve sevgi ayı olduğunu, farklılıklarımızı bir kenara bırakarak sevgi ve saygı çerçevesinde bizden sonraki nesillere aktarmamız gerektiğini ifade ederek, katılımlarından dolayı herekese teşekkür etti. Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus iftar öncesi gerçekleştirdiği konuşmasında, “Bugün 3. geleneksel iftar programımızı yapıyoruz. Üç yıl önce 750 kişiyle iftar yaptık, geçtiğimiz yıl bin 500 komşumuz bugün de 2 bin kişinin üstünde komşumuzu ağırlıyoruz. Size servis yapan hastane çalışanlarıdır. Sizinle bu ortamı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Allah razı olsun bizleri sahiplendiniz. Katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli'de tramvay ücreti ne kadar olacak?

Kocaeli'de tramvay ücreti ne kadar olacak?