21 Kasım 2017 Salı

  • 3,922 TL
  • 4,604 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

41 AVM BOŞALIYOR

41 AVM boşalıyor

Ali Sabancı'nın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Esas Holding tarafından inşa edilen 41 AVM büyük umutlarla hizmete girmişti. Fakat bugün alışveriş merkezi sinek avlıyor, esnaf bir bir alışveriş merkezini terk ediyor

26 Ocak 2017 Perşembe 09:13 Kent Haberleri

BÜYÜK UMUTLARLA AÇILMIŞTI
Eski Gölcük yolu kenarında, Outlet Center karşısındaki 64 dönümlük alanda geçen şubat ayı başında inşaatına başlanan “41 Burda AVM” isimli projenin büyük umutlarla açılmıştı. 125 bin metre kare alana inşa edilen alışveriş merkezinde yüzlerce işyeri açılması öngörülüyordu. 3 bin kişiye istihdam sağlayacağı düşünülen 41 AVM bugünlerde sinek avlamaya başladı. Esas Holding, alışveriş merkezine ayda 870 bin kişinini ziyaret edeceğini açıklamaıştı. İnşaatı Haldız firması  tarafından aışveriş merkezinde iş yeri kiralayanlar bir bir AVM terk etmeye başladı. Büyük bir görkemle hizmete açılan alışveriş merkezinde tabiri caiz ise in cin top oynamaya başladı. 

 

ESNAF TERK EDİYOR
Açıldığı dönem bünyesinde restaurantlar, kafeler, yapı marketler, gıda, giyim marketleri, ticaret adına aklınıza gelen her alanda dev mağazalar bulunduran 41 AVM'de bugün yeller esiyor. Onlarca esnaf dükkanını kapatarak AVM terk etmek zorunda kaldı. Outlet Center alışveriş merkezi'nin karşısına inşa edilen ve ciddi anlamda trafik sorunu da yaşayan 41 AVM'nin neredeyse giriş ve çıkışları araç trafiğine kapalı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOÜ’deki gizli kamera skandalında Hülagü’nün bilgisine başvurulacak

KOÜ’deki gizli kamera skandalında Hülagü’nün bilgisine başvurulacak