22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,961 TL
  • 4,649 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

‘‘ALİBEY KONAKLARI’NI GÖRMEDEN DAİRE ALMAYIN’’

‘‘ALİBEY KONAKLARI’NI GÖRMEDEN DAİRE ALMAYIN’’

İstanbul, Ankara’da önemli projelere imza atan KY YAPI son dönemlerde Kocaeli’de Şirinköy, Topçular, Bağdat Caddesi ve son olarak Değirmendere’deki Alibey Konakları ile büyük ilgi görüyor.

07 Ağustos 2017 Pazartesi 15:28 Kent Haberleri
5 Blok 32 daireden oluşan akıllı ev sistemi içeren nitelik, estetik ve ulaşılabilirlik unsurlarını bir arada toplayan Değirmendere Alibey Konakları’nda dairelerin hepsi 3+1 dubleks ve 165 m2 alana sahip olacak. 
12 ay gibi kısa bir zamanda teslim edilecek bu  proje hakkında bilgiler veren firma sahibi genç işadamı Kadir Yıldız şunları söyledi: ‘’ Alibey Konakları  değerli bir projedir. Değirmendere’nin sektör anlamında en prestijli projesi olacak. Her bir dairenin bütün alanları deniz gören muhteşem manzarasının yanı sıra kapalı otoparkından jeneratörüne, su deposundan dış görüntüsüne kadar her şeyi özel olacak. Öyle sıradan bir yapı olmayacak. Muhteşem mimarisi ile sıra dışı ve tam akıllı ev sistemi ile bu proje Değirmendere’nin prestiji olacak. KY YAPI olarak konumumuz gereği, güçlü, nitelikli, estetik ve en önemlisi ulaşılabilir projeler inşa etmeyi kendimize misyon edindik. Bu istikamette ayrıcalıklı konutların herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Açıkça söylüyorum.  Değirmendere’deki projemizi görmeden kimse daire almasın’’dedi.
Değirmendere Alibey Konakları için 0(541) 729 29 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Şemsettin Ceyhan Haydar Akar'a çok sert yüklendi

Şemsettin Ceyhan Haydar Akar'a çok sert yüklendi