18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ZEYTİNOĞLU: HAİN EMELLERİNE ULAŞAMAYACAKLAR

Zeytinoğlu: Hain emellerine ulaşamayacaklar

Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu İstanbul Vodafone Arena Stadı ve Maçka Parkı'nda meydana gelen terör saldırıları sonrası açııklama yaptı

11 Aralık 2016 Pazar 15:15 Güncel

Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu İstanbul Vodafone Arena Stadı ve Maçka Parkı'nda art arda meydana gelen saldırıda 30'u emniyet mensubu 8'i sivil 38 vatandaşımızın yaşamını yitirmesinden, 155 vatandaşımızın yaralanmasından çok büyük üzüntü duyduğunu açıklayarak, "Terörü lanetliyoruz. Nereden gelirse gelsin terör asla amacına ulaşamayacak, hain emellerini gerçekleştiremeyecekler." dedi.

KSO Başkanı Zeytinoğlu, "Terörün asıl amacı güven, istikrar ve birlikteliğimizi zedelemektir. Millet olarak tüm bunlara katiyen izin vermeyeceğiz. İş dünyası olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. İstanbul'da gerçekleşen bu hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Saldırıda şehit olan güvenlik mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve vatandaslarımıza başsağlığı diliyoruz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Muhasebecilerde eğitimler sürüyor

Muhasebecilerde eğitimler sürüyor