19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

YELİZ KORAY MECLİS GÜNDEMİNDE

Yeliz Koray Meclis gündeminde

Koz Gazetesi ortağı ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Yeliz Koray’ın “Yerim Destanınızı” isimli köşe yazısı TBMM gündemine de geldi.

19 Temmuz 2017 Çarşamba 19:39 Güncel
Dün yapılan görüşmelerde söz alan CHP Eskişehir Milletvekili Avukat Cemal Okan Yüksel, kürsüde “Yerim Destanınızı” isimli köşe yazısını okudu. Konuşmasında Yeliz Koray imzasıyla yazılmış ve hepimiz gördük, Mustafa kemal Atatürk ve arkadaşlarının propagandası yapılmış. Savcının teki de çıkmış terör örgütü propagandası yapmaktan dava açmış. İşte bu hale geldiysek vay halimize” diyerek sözlerine son verdi. 

BERBEROĞLU BİR, YELİZ KORAY İKİ
Cemal Okan Yüksel’in konuşması CHP sıralarından alkışlanırken AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, “Hangi alçak yazmış onu, hangi köşe yazarı?” diye tepki gösterirdi. CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, “Milletvekilimiz Enisa Berberoğlu’nun tutuklanmasından sonra, bir kez daha Türkiye’nin gündemine oturdu. Berberoğlu’nun olayı bir, iki daha dün Yeliz Koray adında bir gazeteci. Eleştirel bir yazı yazıyor diye gözaltına alınıyor. Facebook’tan, twitter’dan öğrenciler, gençler düşüncelerini ifade ediyor. Gençler takibata uğruyor, gözaltına alınıyor, hapse tıkılıyor. Burası neresi?” dedi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

TAYFUN KING

21 Temmuz 2017 Cuma 14:44

MEHMET METİNERİN MİLLETVEKİLİ OLDUĞU ÜLKEDEN NE BEKLİYORSUNUZ? ADAM OKUMAYI YAZMAYI, KONUŞMAYI BECEREMİYOR. DEMEK Kİ BU ADAMI VEKİL SEÇENLER KENDİLERİNE BUNU LAYIK GÖRMÜŞLER.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Lütfü Türkkan kaza yaptı

Lütfü Türkkan kaza yaptı