24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,919 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

YAŞLI ADAM 30 SAAT SONRA ORMANLIK ALANDA BULUNDU

Yaşlı adam 30 saat sonra ormanlık alanda bulundu

Hastaneye gitmek için evden çıkan yaşlı adam kayboldu. Talihsiz adam 30 saat sonra ormanlık alanda bulundu.

05 Ekim 2017 Perşembe 10:30 Güncel
Körfez’de ikamet eden 74 yaşındaki Osman Dudunalı, salı günü  sabah erken saatlerde  evinden çıkarak, Başiskele Yuvacık Mahallesi’nde bulunan Kocaeli Üniversitesine ait diş hastanesine  muayeneye gitti. Yakınları uzun bir süre Dudunalı’dan haber alamayınca durum polise bildirildi.

Yaşlı adamı bulmak için harekete geçen polis ekipleri,  hastane kameralarını inceledi. Hastane kameralarında yaşlı adamın hastaneye geldiği ve sonra diş hastanesi yanında bulunan ormanlık alana gittiğini tespit etti.

Polis Dudunalı’nın yakınları ile ormanda arama yaptı.  Yapılan tüm arama çalışmalarına rağmen yaşlı adama ulaşamadı.  Bunun üzerine  AFAD ekiplerine haber verildi. AFAD ekipleri çarşamba günü saat 22:30 sularında bölgede arama çalışması başlattı.

AFAD ekibi polis ve yakınlarıyla birlikte bakılamayan alanlarda detaylı aramalara başlattı. 3 saatlik arama ardından yaşlı adam gece 02.00 sıralarında ormanlık alanda bitkin ve çok üşümüş halde bulundu. Ormanlık alandan alınarak 112 ambulansına taşınan Osman dede sağlık ekiplerine teslim edildi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bakanlıklarda büyük FETÖ operasyonu

Bakanlıklarda büyük FETÖ operasyonu