19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

YANDAŞ YAZAR 'ADALET YÜRÜYÜŞÜ'NÜN ÖNÜNÜN NEREDE KESİLECEĞİNİ YAZDI!

Yandaş yazar 'Adalet Yürüyüşü'nün önünün nerede kesileceğini yazdı!

İktidar yanlısı Aktüel dergisinin AKP yandaşı yazarı Ersoy Dede, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı "Adalet Yürüyüşü"nün önünün kesilebileceği yeri yazdı.

01 Temmuz 2017 Cumartesi 11:45 Güncel
Hükümete yakın Aktüel dergisinin AKP yandaşı yazarı Ersoy Dede, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı "Adalet Yürüyüşü"nün önünün kesilebileceği yeri yazdı.

ADALRT YÜRÜYÜŞÜ'NÜN ÖNÜNÜN KESİLECEĞİ YERİ YAZDI

Ersoy Dede "Demem o ki, her ne hayal ediliyorsa, plan yapılıyorsa, tezgah tertipleniyorsa boşa…” ifadelerinden sonra yürüyüşün önünün kesileceği yeri şöyle yazdı:

“En iyi ihtimal işlerin çığırından çıktığı istihbaratını alırsa devlet kimseyi İstanbul'a sokmaz... Olur-biter... Size tam konum da bildireyim isterseniz... TEM'de, İzmit- Körfez turnikeleri yakınlarında ve Derince geçişindeki Bölge Trafik Müdürlüğü önünde bir de D-100'den TEM'e giriş Dilovası'nda çizgiyi çekerler... Oradan 'mal mal' bakarsınız Maltepe'ye doğru... Ne yapacaksınız?... Yolu kesen güvenlik güçleriyle mi çatışacaksınız? Cezaevine temsili bir heyet istenir basın açıklaması yapması için, o heyet gider cezaevi önünde açıklamasını yapar, oradan ayrılır... İkinci bir Gezi denemesi hayal edenler de, böyle bir girişimden endişe duyanlar da, Gezi kalkışması sürecinde yaşananları getirsinler akıllarına... Geçti o günler…”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KO-MEK şehit ailelerini yalnız bırakmadı

KO-MEK şehit ailelerini yalnız bırakmadı