17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,876 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

VANLI İŞ ADAMLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Vanlı iş adamları kahvaltıda buluştu

İlimizin en aktif derneklerinden biri olan Kocaeli Vanlılar Derneği düzenlediği kahvaltı programında Vanlı İş Adamları ve kanaat önderleriyle bir araya geldi

20 Kasım 2016 Pazar 16:45 Güncel

Her geçen gün ibreyi yükselten ve daha geniş kesimlere hitap eden dernek başkanı Murat Gögerçin bu seferde Kocaeli’de yaşayan Vanlı iş adamları ve kanaat önderleriyle kahvaltı programında bir araya geldi. Programa Onursal Dernek Başkanı Ömer Gögerçin, KOU Rektör Danışmanı Burhan Eres, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş, Dilovası Belediyesi Başkan Danışmanı Yasin Turak, Dilovası Vanlılar Dernek Başkanı Ahmet Turak, İzmit Vanlılar Dernek Başkanı Mehmet Acar ve 12 ilçeden kanaat önderi iş adamları katılarak dernek başkanı Gögerçin’e tam destek verdiler.

Programda konuşma yapan genç başkan Gögerçin; ‘’Öncelikle bugün düzenlemiş olduğunuz programda bizleri yalnız bırakmayan vanlı iş adamlarımıza ve kanaat önderlerimize teşekkür ederim. Geçmişten bugüne kadar değerlerimize ve kültürlerimize sahip çıktık. Ancak ne yazık ki dernekçilik anlamında hem siyasal, hem kültürel, hem de birlik ve beraberlik anlamında sınıfta kalmıştık. Ancak artık devir değişecek Kocaeli’de yaşayan Vanlılar dernek çatısı altında birleşecek, güçlenecek ve her alanda varlığını hissettirecektir. İşte bir yıldır verdiğimiz mücadele ve bugün burda toplanmamız bunun en büyük isbatıdır. İnşallah en kısa zamanda kendi dernek binamızı açarak daha güzel çalışmalara imza atacağız. Kahvaltı vesilesiyle bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz.’’dedi. Program samimi bir sohbet ortamından sonra dağılarak son buldu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Sonuna kadar Hodri Meydan

Sonuna kadar Hodri Meydan