19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

VALİLİK'TE SÖZLEŞMELİ MEMUR SINAVI SONUÇLARI

Valilik'te sözleşmeli memur sınavı sonuçları

İçişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. 15-22 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen İçişleri Bakanlığı personel alımı başvurularının ardından sonuçlar bugün açıklandı. İçişleri Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamanın ardından adaylar Sözlü mülakat tarihlerini merak etmeye başladı.

27 Mayıs 2017 Cumartesi 09:48 Güncel
İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı! Sözlü Mülakatlar ne zaman yapılacak? İçişleri Bakanlığı 1545 büro personeli alımına ilişkin başvurular 15-22 Mayıs tarihleri arasında e-devlet sistemi üzerinden gerçekleştirildi. Lisans ve Önlisans adaylarının ayrı kadrolar için başvuru yapabilme şansı bulunuyordu. 2016 yılında gerçekleştirilen KPSS sınavından 60 puan ve üzeri almak adaylardan istenen en öncelikli koşullardan bir tanesiydi. İçişleri Bakanlığı 1545 büro personeli alımına ilişkin başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar 26 Mayıs 30 Mayıs 2017 tarihleri arasında  İş Talep Formunun çıktısı ile ilanda belirtilen diğer sınav başvuru belgelerini İlin Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüklerine imza karşılığı elden teslim etmeleri gerekiyor. 

SÖZLÜ MÜLAKATLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İl gruplarına göre bölgesel sözlü sınav yerlerine ait Ek-2 sayılı tabloda, iller gruplandırılarak, her grup illerin hizalarında sözlü sınav yerleri belirtilmiştir. Adaylar İş Talep Formunda tercih ettikleri İl için Ek-2 sayılı tabloda, o ilin yer aldığı grubun hizasında gösterilen bölgesel sınav yerindeki ilde sınava katılacaklardır.

Sözlü sınavlar, bölgesel olarak 7 ilde 3 TEMMUZ 2017 tarihinde eş zamanlı olarak başlayacak olup sınavlar il gruplarına göre belirlenmiş sınav yerindeki bölgesel sınav komisyonlarınca yapılacaktır. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, sınav yerleri, sınav tarihleri ve ilgili diğer bilgiler 8 HAZİRAN 2017 tarihinde Bakanlığın www.icisleri.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.

Adayların sınav saatinden en az yarım saat önce sınava girecekleri Bölgesel Sınav Komisyonunun bulunduğu sınav yerinde hazır bulunmaları ve yanlarında onaylı kimlik belgelerinden(Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya geçerlilik süresi bitmemiş pasaport) herhangi birini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Söz konusu belgeleri ibraz edemeyen adaylar sınava alınmayacak olup bu adaylar konu ile ilgili olarak herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.

KOCAELİ'DE SINAVI KAZANANLARIN LİSTESİ

Lisans:

kocaeli sınavı kazananlar listesi

Önlisans:

kocaeli sınavı kazananlar listesi ön liasns

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatansever

27 Mayıs 2017 Cumartesi 12:07

yadullah güneş isimli şahıs orta okul döneminden bugüne fetönün evlerinde kalır onlar sayesinde para kazanmıştır evine kadar yapmışlardır hatta düğününü bile yaptılar,hatta üzerindeki malların bir çoğu bu isimlere aittir,lütfen valilik gibi bir yrere bu adamlara teslim etmeyin...

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kendini asarak yaşamına son verdi

Kendini asarak yaşamına son verdi