20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,895 TL
  • 4,592 TL
  • 161,11 TL
  • 106.090
KOCAELİ 28°

VALİ GÜZELOĞLU’NDAN ŞEHİT ÇOCUKLARINA ZİYARET

Vali Güzeloğlu’ndan şehit çocuklarına ziyaret

Vali Sayın Hasan Basri Güzeloğlu Hakkari’de görev yaparken teröristlerin açtığı ateş sonucu şehadet mertebesine eren Şehidimiz Piyade Üsteğmen Serkan Çakal’ın oğlu Metehan Çakal ile Kartepe’de meydana gelen Helikopter kazasında şehit olan Pilot Binbaşı Deniz Akdeniz’in kızı Sude Akdeniz’e sürpriz ziyarette bulundu.

14 Mart 2017 Salı 13:05 Güncel

Vali Güzeloğlu'nu TED Kolejinin  kapısında; Kartepe Kaymakamı Başiskele Kaymakam Vekili Ayhan Durmuş,  Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya, Okul Müdürü Rasim Aydoğuş, Lise Kurucu Müdürü Hatice Eser, okul kurucu temsilcisi Nilgün Çelebi ve öğretmenler  karşıladı.  Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ilk olarak okul Müdürünün odasında   okul yönetimi ve öğretmenleriyle bir süre sohbet etti.

 

Güzeloğlu daha sonra Şehidimiz Serkan Çakal’ın oğlu Metehan Çakal ile aynı sınıfta olan  Şehidimiz Deniz Akdeniz’in kızı Sude Akdeniz’in  sınıflarını ziyaret etti. Burada yaptığı konuşmalarında;  “Her birinizin çalışkanlığınızı, öğretmenlerinize, çevrenize olan saygınızı sizin o güzel yüzünüzden,  gözünüzden, duruşunuzdan anladım. Burada sizlerle buluşmak beni çok mutlu etti. Sizler derslerinizi iyi çalışacaksınız, öğretmenlerinizin öğrettiklerini daha farklı kitaplarda okuyarak kendinizi güçlendireceksiniz. İnşallah geleceğe birlikte daha iyi hazırlanacaksınız. Çünkü sizler yarınımızsınız, umudumuzsunuz.  Gelecek her gün, hem daha mutlu hem de başarılı olacaksınız. “ diyen Sayın Valimiz, konuşmalarının ardından Şehitlerimizin  emanetleri olan Metehan Çakal, Sude Akdeniz ve  3-B  sınıf öğrencileri  ile  teker teker ilgilenerek, bir süre sohbet ettikten sonra günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Nuran Dutlu davası sonuçladı

Nuran Dutlu davası sonuçladı