17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,876 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

VALİ GÜZELOĞLU, ÖZEL SPORCULARLA BULUŞTU

Vali Güzeloğlu, özel sporcularla buluştu

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, özel sporcuları makamında kabul etti

20 Aralık 2016 Salı 11:59 Güncel

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar  ve beraberinde Türkiye Yaşam Koçluğu Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Cengiz Göktaş, Futbolcular; Özgür Topal, Enes Esenboğa, Arif Şahin, Harun Yaşar ve Ankara İnas Avrupa Atletizm Şampiyonası- Avrupa Şampiyonu Atlet Muhammed Selim Ünal’ı makamında kabul etti.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar,”  Kocaeli Yaşam Koçluğu Spor Kulübünde  basketbol,  veloybol,  kayak, bisiklet, binicilik, bowling, bocce, futsal gibi 13 branşta özel sopurcuların bulunduğunu ve Kocaeli Yaşam Koçluğu Spor Kulübünde,  futbol, basketbol, yüzme ve atletizm olmak üzere 4 branştan 20 Milli Sporcunun bulunduğunu belirtti. “ Türkiye Yaşam Koçluğu Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Cengiz Göktaş, “ Türkiye Futbol Oynuyor  projesi kapsamında Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde yapılan final maçında Bursa Mehmet Torun Kulübünü 4-0 yenerek,  Yaşam Koçluğu Kulübü şampiyonluğuna ulaştıklarını ve sporcuları ile gurur duyduğunu belirterek,” kabullerinden dolayı Sayın Valimize teşekkür etti.

 

 
Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise ziyaret nedeniyle yaptığı konuşmalarında; “İlk öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Her şeyden önce bir şampiyonluğunuz var, bu büyük bir mutluluk. Sevgili çocuklarımızın sporla buluşması sporla kaynaşması gibi çok sosyal ve çok toplumsal yarar sağlanıyor ve bundan dolayı Spor Kulübümüzü tebrik ediyorum. Bu çabaları çok değerli buluyorum ve her zaman her fırsatta  destekliyorum. Bugünden sonra da İl Müdürümüz ve ekibi bu meselelerin hepsinde de sizinle birlikte olacak. Biz Paralimpik Olimpiyatlarının yeni dönemde Yaz Olimpiyatları kadar çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu noktada bugünden itibaren yaptığımız bütün çalışmaları yeniden gözden geçirip Paralimpik’e İlimizi  Türkiye merkezi yapmamız, bu noktada çabalarımızı yoğunlaştırıp ve üzerinde özenle durmamız gerekiyor.  Yaşadığınız, elde ettiğiniz bu başarıları inşallah daha da çoğaltacağız. Amacımız her bir çocuğumuzun üzerinden hem geleceklerine hem de topluma vereceklerini çoğaltmak ve zenginleştirmektir. Bende bu anlamda hocamızı tüm çalışmaları için tebrik ediyorum. İnşallah nice başarılarda Kocaeli adına nice güzel buluşmalarda birlikte olma dileğinde bulunan” Sayın Valimiz, sporculara top  ve hediyeler verdi. Sporcular ise Sayın Valimize kabullerinden dolayı teşekkür ederek,  Yaşam Koçluğu  formasını takdim ettiler ve günün anısına  almış  oldukları şampiyonluk kupası ile  fotoğraf çektirdiler.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ulaşımda temassız kart dönemi başladı

Ulaşımda temassız kart dönemi başladı