25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

VALİ GÜZELOĞLU KARAMÜRSEL MUHTARLARIYLA BİRAYA GELDİ

Vali Güzeloğlu Karamürsel muhtarlarıyla biraya geldi

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, 21'inci Muhtarlar Toplantısı'nda Karamürsel ilçesi muhtarlarıyla bir araya gelerek değerlendirme yaptı

27 Aralık 2016 Salı 12:54 Güncel

Valilik 21'inci Muhtarlar Toplantısı, Valilik Akçakoca Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Vali Hasan Basri Güzeloğlu Karamürsel ilçesi muhtarları ile buluştu. İlçe kaymakamları, il müdürleri, il müftüsü, il jandarma komutanı da yer aldığı toplantı Toplantı 15 Temmuz şehitlerini anmak için hazırlanan sinevizyon gösterimiyle ve ardından Karamürsel ilçesinin tanıtımıyla ilgili slayt gösterisiyle başladı. Programda konuşan Vali Güzeloğlu," Kocaeli'mizde ülkemizin en güzide büyükşehirlerinden bir tanesidir. O yüzden Kocaeli'nin her köşesindeki tüm meseleler bizim önceliğimizdir. Muhtarından başlayıp Valiye kadar herkesin en büyük mesuliyeti vatandaşlara karşı olan sorumluluğudur" şeklinde konuştu.

 

ŞEHİTLERE UNUTULMADI

Vali Hasan Basri Güzeloğlu konuşmasında, "Körfezimizin incisi, geleceği aydınlık ilçemiz Karamürsel hem ilimiz hem ülkemiz için bir değerdir. Bugün sizlerle birlikte devam eden çalışma, yatırım ve hizmetlerimizi konuşarak daha iyi çalışmalar elde etme amacındayız. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana bu vatan için, devletimiz için hayatını kaybeden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Bilinmelidir ki şehitler en yüce makamın sahibidirler. Bizde onların yolundan gidiyor ve çalışmalarımızı ona göre planlıyoruz" dedi.

 

TÜM İHANET PLANLARINA RAĞMEN

Konuşmasının devamında Güzeloğlu, "Türkiye tüm ihanet planlarına rağmen yoluna devam eden 2023 ve 2071 gibi hedefleri olan bir ülkedir. İnşallah daha büyük hedeflere doğru hızla ilerleyecektir. Bu hedeflere ulaşmak hepimizin ortak çalışmasıyla oluyor. Bu perspektiften baktığımızda Kocaeli'mizde ülkemizin en güzide büyükşehirlerinden bir tanesidir. O yüzden Kocaeli'nin her köşesindeki tüm meseleler bizim önceliğimizdir. Muhtarından başlayıp Valiye kadar herkesin en büyük mesuliyeti vatandaşlara karşı olan sorumluluğudur" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOTO yönetimi ikiye bölündü!

KOTO yönetimi ikiye bölündü!