25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

VALİ GÜZELOĞLU, ESENTEPE’DE İFTARA KATILDI

Vali Güzeloğlu, Esentepe’de iftara katıldı

Vali Hasan Basri Güzeloğlu iftarını Esentepe Yeni Camii Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyeleri ve Esentepe Mahalle sakinleri ile yaptı.

02 Haziran 2017 Cuma 11:16 Güncel
İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan, Esentepe Mahalle Muhtarı Muhlis Soydaş,  Esentepe Yeni Camii  İmam Hatibi Bayram Söğüt, Esentepe Yeni Camii Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Yusuf Olgun tarafından karşılanan Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İl Müftüsü Yusuf Doğan’ın eşlik ettiği Esentepe Yeni Camii Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen iftar yemeğine çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.  

Esentepe Yeni Camii  İmam Hatibi Bayram Söğüt’ün Kur’an-ı Kerim okuması ile başlayan program, açılan iftarın  ardından İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan’ın yaptığı İftar duası ile devam etti.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun yaptığı konuşmalarında; “Mübarek Ramazan ayının bu güzel akşamında iftar sofrasında sizlerle birlikte olmaktan ve sizlerle bir arada oruç açmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Rabbim tutulan oruçlarımızı kabul eylesin.” diyen Sayın Valimiz,  mahalle sakinleriyle yaptığı samimi sohbetin ardından  Ramazan ayının manevi atmosferinde bir arada olmaktan dolayı  duyduğu mutluluğu belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İnşaata kaçan topunu almak isteyen çocuğu ayağına çivi saplandı

İnşaata kaçan topunu almak isteyen çocuğu ayağına çivi saplandı