20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,873 TL
  • 4,548 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

TÜRKİYE BU KAREYİ ÖZLEMİŞTİ

Türkiye bu kareyi özlemişti

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ev sahipliğinde düzenlenen 7 il başkanları toplantısında, cumartesi günü Perşembe Pazarı alanında yapılacak final programına tüm vatandaşlar davet edildi.

30 Eylül 2016 Cuma 10:11 Güncel

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ev sahipliğinde düzenlenen 7 il başkanları toplantısında, cumartesi günü Perşembe Pazarı alanında yapılacak final programına tüm vatandaşlar davet edildi.

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın,  Milli İradeyi karşı yapılan darbe girişimine, demokratik duruşlarıyla karşı duran siyasi partilerin il başkanları ile teşekkür yemeğinde bir araya geldi.

 İl Başkanları geçtiğimiz ay SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya gelmişti.

 AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ev sahipliğinde Lastik-İş Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltılı buluşmaya 7 il başkanı katıldı.

Buluşmada, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ile BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, DSP PM üyesi Yakup Kalmuk ve partilerin il başkan yardımcıları Orhan Barış, İshak Yıldırım, Bahar Gültekin Candemir, İzzet Erdem hazır bulundu.

CEYHAN: CUMARTESİ GÜNÜ FİNAL YAPACAĞIZ

AK Parti İl Başkanı Ceyhan, geçen ay il başkanlarıyla SP il başkanının davetiyle 15 Temmuz’da millete kurulan darbeye karşı bir araya geldiklerini, bu toplantıda, il başkanlarının yeniden bir araya gelme kararı aldıklarını hatırlattı. Her ay bir il başkanının ev sahipliği yapma kararı aldıklarını bu toplantıya kendilerinin ev sahipliği yaptığını belirten Ceyhan, “Her ay ilk pazartesi bir araya gelip, birlikte ülke ve kent gündemini müzakere edip kente faydası olacak işler yapacağız. Darbeye karşı birlik beraberlik içinde meydanlarda demokrasi nöbetleri devam ediyor. Parti ayrımı yapmadan nöbetlere gelenlere teşekkür ediyoruz. Pazar günü Yenikapı’da büyük bir miting yapılacak, bütün partilileri davet ediyoruz. Devlet programı olduğu için gelmek isteyen herkes gelebilecek.  İlimizde de cumartesi günü Perşembe Pazarı alanında final programı yapacağız, milletvekillerimizi ve il başkanları ile partilileri ve milletimizi davet ediyoruz.  Evlere de gitsek teyakkuz halinde olmaya devam edeceğiz. ”dedi.

Ceyhan, İl başkanlarıyla yapılan toplantının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu, ardından Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti. İl Başkanları, Eylül ayının ilk pazartesi günü MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün ev sahipliğinde Lastik-İş Sosyal Tesisleri’nde yapılacak. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

FETÖ ile ilgisi olanlar hesap verecek

FETÖ ile ilgisi olanlar hesap verecek