21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,614 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

TURİZM HAFTASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Turizm Haftası için çalışmalar başladı

13 Mart 2017 Pazartesi 09:50 Güncel

Kocaeli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,  15-22 Nisan tarihleri arasında bu yıl 41’ncisi düzenlenecek olan Turizm Haftası kapsamında, kentimizin daha iyi tanıtılması ve haftayı en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya İl Kültür Müdürü Adnan Zamburkan ev sahipliği yaparken, Vali Yardımcısı Hasan Gözen, belediye temsilcileri, sivil toplum örgütleri ile özel kuruluşların temsilcileri katıldı.

 

DESTEK İSTEDİ

Kocaeli’nin tanıtımını anlatan slaytın ardından, söz alan İl Müdürü Zamburkan, Kocaeli’deki tarih ve turizm potansiyelinin daha iyi tanıtılması açısından bu haftanın önemine dikkat çekerek, “ Şunu unutmayalım. Birlikten kuvvet doğar. Yerel yönetimlerimizin de desteğiyle ilimiz turizmini en iyi şekilde tanıtabiliriz. Bu kapsamda özellikle belediyelerimizden turist çekecek olan yerler için destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

KANDIRA VE GEBZE

Daha sonra söz alan Vali Yardımcısı Gönen, iki aydır görevde olduğunu belirterek, önce katılımcılarla tek tek tanıştı. Daha sonra geçen seneki program ile bu yılki mevcut taslak program hakkında toplantıya katılan temsilcilerin fikirlerini alarak bir tek tek değerlendirme gerçekleştirdi. Toplantıda değişik projeler dikkat çekerken, özellikle Kandıra ve Gebze bu yılki etkinlikler kapsamında takvimde yerini alan ilçeler oldu. 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ana okulu öğrencilerine çocuk istismarı eğitimi

Ana okulu öğrencilerine çocuk istismarı eğitimi