25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

TOYOTA PLAZA “KOCAELİ KAYA” DAN ÇİFTE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİĞİ

TOYOTA PLAZA “Kocaeli Kaya” dan çifte 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİĞİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl farklı etkinlikler ile kutlayan Toyota Plaza “Kocaeli Kaya” bu yıl da çocukları unutmadı.

28 Nisan 2017 Cuma 09:40 Güncel

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl farklı etkinlikler ile kutlayan Toyota Plaza “Kocaeli Kaya” bu yıl da çocukları unutmadı. Hava muhalefeti sebebiyle dış alan etkinliğini 29 NİSAN CUMARTESİ günü gerçekleştirecek olan Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”,  tüm çocukları ve ailelerini gelenekselleşen etkinliğe davet ediyor.

 

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, geçtiğimiz hafta sonu hava şartlarının dış alan etkinliği için uygun olmaması sebebiyle, iç alan etkinliği olarak showroom da minik misafirlerini ağırlamış olmasına rağmen, üstlenmiş oldukları bu misyonun hakkını vermek için dış alan etkinliğini 29 Nisan Cumartesi günü gerçekleştireceğini bildirdi.

 

29 Nisan Cumartesi günü Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”ya gelen çocuklar yüz boyama, resim çalışmaları ve farklı şişme oyun parkurları, kendilerine özel hazırlanmış test sürüşü parkurunda gönüllerince bir gün geçirecekler. Çocuklara bu anlamlı günde ayrıca çeşitli hediyeler de verilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kimyasal madde yüklü TIR devrildi

Kimyasal madde yüklü TIR devrildi