22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,969 TL
  • 4,666 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

SOSYAL MEDYADA ÖFKE PATLAMASINA DİKKAT

Sosyal medyada öfke patlamasına dikkat

Kayseri'de yapılan hain saldırının ardından tüm Türkiye ayakta. Sosyal medya üzerinden öfke patlaması yaşayan vatandaşlar, içlerinde ki kini haklı olarak sosyal medya hesaplarına akıtıyorlar.

17 Aralık 2016 Cumartesi 17:33 Güncel

Kayseri'de yapılan hain saldırının ardından tüm Türkiye ayakta. Sosyal medya üzerinden öfke patlaması yaşayan vatandaşlar, içlerinde ki kini haklı olarak sosyal medya hesaplarına akıtıyorlar. Bölücü terör örgütü PKK'nın iç barışı bozacak kalleş saldırıları için yetkililer uyarıyor; PKK Terör Örgütü'nün ekmeğine yağ sürülmemesi, öfkeyi dillendirirken sosyal barışı bozacak davranışlardan kaçınılması gerektiğinin altı çizildi.


TERÖRÜN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYİN
Son 1 hafta içerisinde 57 şehidin verildiği ülkemizde, sağduyulu tepkiler oldukça önemli. Ülkenin milli bütünlüğünü zedeleyecek, mezhep ayrımcılığını körükleyecek, kardeşi kardeşe  kırdıracak tepkilerden kaçınılması gerektiğinin önemi vurgulandı. Türkiye son günlerde önemli bir sınavdan geçiyor. Terör örgütünün iç savaşı körükleyecek hain ve kalleş saldırılarına, sağduyulu tepki verilmesi, Türkiye'nin geleceği için çok önemli olduğu açıklanıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Şehidin babası acı haberi gurbette aldı

Şehidin babası acı haberi gurbette aldı