22 Ekim 2017 Pazar

  • 3,670 TL
  • 4,327 TL
  • 151,35 TL
  • 108.489
KOCAELİ 28°

SKANDAL KARAR BİNLERCE YOLCUYU MAĞDUR ETTİ

Skandal karar binlerce yolcuyu mağdur etti

Sabiha Gökçen havaalanında Cumartesi gecesi yaşanan olayda 5 kişi yaralanmış 20 kişi gözaltına alınmıştı. AKMİS seyehat ofisine yapılan saldırı sonrası Havaalanı yetkilileri dün gece skandal bir karara imza attı ve Başta Kocaeli olmak üzere benlerce yolcuya adeta işkence çektirdi..

10 Ağustos 2017 Perşembe 09:57 Güncel
7 yıldır hava alanına yolcu taşıyan AKMİS seyahatin hava alanına  giriş ve çıkışı yasaklandı.. 
Yasak sonrası başta  Kocaeli olmak üzere Sakarya ve Bursa'dan Sabiha Gökçen Havaalanına gelen binlerce yolcu mağdur oldu..
Akmis seyahat araçlarından nizamiye kapısında indirilen yolcular bavul ve çantalarıyla uzun süre bekletildi. Uçağa yetişmek için adeta zamanla yarışan yolcular uzun süre bekledikten sonra havaalanı tarafından tahsis edilen araçlara yönlendirildi.. 
İki kez bavul indirip tekrar yükleyen ve uzun süre beklemek zorunda kalan yolcular uygulamaya isyan etti..

Konuyla ilgili açıklama yapan Akmis Seyahat Yönetim kurulu başkanı Ruhi Karaaalp "biz 7 yıldır burada hizmet veriyoruz yapılan uygulama sonrası vatandaşlar mağdur oluyor, biz vatandaşın mağdur olmasını istemiyoruz. Yolcular nizamiye kapısında bavullarıyla bekliyor ve uçaklarını kaçırma tehlikesi ile karsı karsıyalar.. Bu mağduriyetin kesinlikle giderilmesini istiyoruz“ dedi... 
bu arada uygulamanın nizamiye kapısında yapılması nedeniyle Sabiha Gökçen havaalanına giriş yolunda kilometreleri bulan kuyruk oluştu...

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

DOĞAN, DEPREM MÜZESİNİN AÇILIŞINA DAVET ETTİ

DOĞAN, DEPREM MÜZESİNİN AÇILIŞINA DAVET ETTİ