20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,866 TL
  • 4,538 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

SİYASİ PARTİ VE STK’LARIN BAYRAMLAŞMA PROGRAMLARI

Siyasi parti ve STK’ların bayramlaşma programları

İlimizde siyasi partilerin ve sivil toplum kuruşlarının bayramlaşma programları bayramın ikinci günü yoğun bir katılımla gerçekleşecek. 

30 Eylül 2016 Cuma 11:03 Güncel

İlimizde siyasi partilerin ve sivil toplum kuruşlarının bayramlaşma programları bayramın ikinci günü yoğun bir katılımla gerçekleşecek. 

Yarından itibaren başlayacak olan Kurban Bayramı’nda ilk gün kurbanların kesimi oldukça yoğun geçecek.

Vatandaşlar büyük ve küçükbaş hayvanları kurban edecek, kutsal topraklarda olan vatandaşlarımız da hac farizasını yerine getirecek.

İslam alemi için büyük önem taşıyan bu özel günlerde kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarında düzenlenecek olan bayramlaşmalarda güzel görüntüler oluşacak.

Törenlerin neredeyse tamamı bayramın ikinci günü gerçekleşecek ve Cumartesi gününe kadar devam edecek.

Kocaeli Kent Konseyi öncülüğündeki Kent Bayramlaşması ise saat 14.30’da Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

BAYRAMLAŞMA PROGRAMLARI

İKİNCİ GÜN

14.30-16.00 Kent Bayramlaşması (Dolphin İş Merkezi)

16.00 İl Jandarma Komutanlığı ziyareti

16.40 İl Emniyet Müdürlüğü ziyareti

BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ

11.00 Petrol-İş Sendikası (Şube Binası)

11.00 Körfez Ticaret Odası (Oda Binası)

11.30 Lastik-İş Sendikası (Sendika Binası)

11.30 Pazarcılar Odası (Oda Binası)

12.00 Erbakan Vakfı (Kocaeli Şube)

12.00 DSP İl Örgütü (Parti Binası)

12.00 KSMMMO (Oda Binası)

12.30 Belediye-İş Sendikası (Şube Binası)

12.30 Kocaeli Ticaret Odası (Oda Binası)

12.30 AKP İl Teşkilatı (Parti Binası)

13.00 Adalet Partisi (Alemdar Carddesi, Otel Altınnal karşısı)

13.00 Türk Metal-Sen (Sendika Binası)

13.30 Kent Bayramlaşması (Dolphin)

13.30 SP İl Teşkilatı (Parti Binası)

14.00 MHP İl Teşkilatı (İl Binası)

18.00 Rumeli Türkleri Derneği (Dernek Lokali)

SİYASİ PARTİ BAYRAMLAŞMALARI

AKP (İKİNCİ GÜN)

10.30 Darıca (Bakan Fikri IŞIK)

10.30 Derince (İl Başkanı Şemsettin Ceyhan)

10.30 Gebze (KBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu)

11.00 Kartepe (Milletvekili Zeki Aygün)

10.00 Karamürsel (Milletvekili İlyas Şeker)

11.00 Başiskele (Milletvekili İlyas Şeker)

10.30 Çayırova (Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz)

10.00 Dilovası (Milletvekili Sami Çakır)

11.00 Körfez (Milletvekili Sami Çakır)

CHP (İKİNCİ GÜN)

İl Başkanı Cengiz Sarıbay

11.00 Kandıra İlçe Örgütü

12.30 İzmit İlçe Örgütü

14.30 Kent Bayramlaşması

16.00 Kartepe İlçe Örgütü

Milletvekili Haydar Akar

12.30 İzmit İlçe Örgütü

13.30 Gebze İlçe Örgütü

15.00 Çayırova İlçe Örgütü

16.00 Darıca İlçe Örgütü

Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet

12.30 İzmit İlçe Örgütü

13.30 Gölcük İlçe Örgütü

14.30 Karamürsel İlçe Örgütü

16.00 Başiskele İlçe Örgütü

Milletvekili Tahsin Tarhan

12.30 İzmit İlçe Örgütü

14.30 Kent Bayramlaşması

16.00 Derince İlçe Örgütü

17.00 Körfez İlçe Örgütü

18.00 Dilovası İlçe Örgütü

CHP CEZAEVİ ZİYARETLERİ

ÇARŞAMBA

Milletvekili Haydar Akar

Bilgi Dehmen (İl Yöneticisi)

Hüseyin İşeri

Mediha Satıcı

Hüseyin Güçlükaş

PERŞEMBE

Emre Andız

Aşkın Yunus Erdoğan

Nazım Gençtürk

Ali Kuzu

Nejla Kuru

CUMA

Naim Keskin

Burcu Yazıcı

Murat Erinç

Ali Kuzu

Sevim Pekyörür

CUMARTESİ

Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet

Adnan Tok

Av. Melek Deniz Baş

Sevim Pekyörür

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Satılmayan kurbanlıkları Et ve Süt Kurumu satın alsın

Satılmayan kurbanlıkları Et ve Süt Kurumu satın alsın