19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN OKUNAN YASİN’LER YÜZ BİNİ AŞTI

Şehitlerimiz için okunan Yasin’ler yüz bini aştı

www.duayadavet.org internet sitesinde okunan Yasin-i Şeriflerin sayısı yüz bini aştı. Hedef; şehitlerimiz için 249 bin Yasin- Şerif

04 Temmuz 2017 Salı 10:14 Güncel
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 15 Temmuz hain darbe girişiminin seneyi devriyesinde 249 demokrasi şehidimizi ve tüm şehitlerimizi anacağı etkinlik öncesinde okunan Yasin-i Şeriflerin sayısı yüz bini aştı. 249 demokrasi şehidimiz ve tüm şehitlerimiz için yapılan 249 bin Yasin-i Şerif davetine halkımız yoğun ilgi gösterdi. www.duayadavet.org internet sitesinde okunan Yasinlerin sayısı yüz bini geçti. 249 bin Yasin-i Şerif için aynı aşkla okumaya devam ediyoruz.
 
WWW.DUAYADAVET.ORG
Kocaelililerin katılımıyla milletimizin ezelden gelen ‘’bir ölür, bin diriliriz’’ anlayışından yola çıkarak her şehidimiz için bin adet olmak üzere 249 bin Yasin-i Şerif okunuyor. Yasin okumak isteyen Kocaelililer www.duayadavet.org web sitesinden de kayıt yaptırabiliyor. İnternet sitesine girenler, kaç adet Yasin okumak istiyorlarsa sitedeki ilgili bölüme yazabiliyor. Şu ana kadar yüz binin üzerinde Yasin-i Şerif okundu. Sitede 15 Temmuz şehitlerimizin isimleri ve fotoğraflarıyla o gece yaşananları anlatan bilgi ve görsellerle etkinlik programı da yer alıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Akademi Lise Yaz Okulu başlıyor

Akademi Lise Yaz Okulu başlıyor