24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,701 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

SAVDES-SEN MAAŞLARDA İYİLEŞTİRMEYİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

SAVDES-SEN maaşlarda iyileştirmeyi gerçekleştiriyor

Savdes-Sen Milli Savunma Bakanlığı yetkili sendikası olduğundan dolayı yapılacak birçok özlük, mali ve sosyal haklarımızın iyileştirilmesi konusunda en öncü sendika olacaktır.

23 Kasım 2016 Çarşamba 23:15 Güncel

Savdes-Sen Milli Savunma Bakanlığı yetkili sendikası olduğundan dolayı yapılacak birçok özlük, mali ve sosyal haklarımızın iyileştirilmesi konusunda en öncü sendika olacaktır.


Savdes-Sen girişimleri sonucunda Milli Savunma Bakanlığı yetkili sendikası olarak Genel Başkanımız Tuncay CENGİZ öncülüğünde başlatılan maaşlarımızın iyileştirilmesi konusunda büyük ilerleme kaydedilmiştir.


SAVDES-SEN MÜJDEYİ VERİYOR
Savdes-Sen Kocaeli Bölge Şube Başkanı Özhan İMRE, Savdes-Sen’in başlatmış olduğu Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri ( Kara, Deniz, Hava ), Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığında çalışan devlet memurları dahil hepimizi kapsayan maaşlarımızda iyileştirme yapılması, Savdes-Sen tarafından uzun zamandır üzerinde çalışılan kanun değişiklik teklifi yeniden işleme konulmuş ve son aşamaya gelinmiş olup yakın zamanda sonuç vereceği kanaatindeyim. Genel Başkanımız Tuncay CENGİZ müjdeli haberi bizlere illeti. Kendisine uzun zamandır verdiği çabalardan dolayı teşekkür ederiz. Özlük haklarımızda iyileştirmeler devam ederek Savdes-Sen’in öncülüğünde olduğundan dolayı kar taneleri çığa dönüşmeye başladı.


Savdes-Sen MSB de yetkili tek sendika olmasından dolayı sürekli Bakanlık düzeyinde özlük, mali ve sosyal haklarımızla ilgili çok çaba sarf ediyor. TSK da çalışan devlet memurları için iyileştirme yapmak istemesinden dolayı başta Milli Savunma Bakanımız Fikri IŞIK’a, bölgemizde bizleri desteklemekten eksik kalmayan tüm Milletvekillerimize Bakanlıkta idareci kadrolarına tüm TSK da çalışan devlet memurları adına teşekkürü bir borç biliriz.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli yoğun sise teslim oldu

Kocaeli yoğun sise teslim oldu