25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

SAVDES-SEN KOCAELİ EDOK KOMUTANINI ZİYARET ETTİ

Savdes-Sen Kocaeli Edok Komutanını ziyaret etti

Savdes-Sen Kocaeli Bölge Şube Başkanlığı olarak EDOK Muhabere Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin GÜRAK’ı makamında ziyaret etti.

23 Kasım 2016 Çarşamba 09:17 Güncel

Savdes-Sen Kocaeli olarak Korgeneral Gürak’ı, Savdes-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ferit BİNGÖL, Kocaeli Bölge Şube Başkanı Özhan İMRE, Başkan Yardımcıları Yusuf ÜNLÜ ve Rahmi YILDIRIM ziyarette hazır bulundular. Savdes-Sen Kocaeli Bölge Şube Başkanlığı olarak Korgeneral Metin GÜRAK’a yeni görevinde başarılar dileyerek iyi temennilerde bulundular.


DESTEK İSTEDİLER
Devlet Memurlarının temel taleplerini ilettik. Savdes-Sen olarak devlet memurlarının özlük haklarının iyileştirilmesi konusunda bugüne kadar verdiğimiz onurlu mücadeleyi ve yapılan çalışmaları kendisine aktardık. Kocaeli’de çok sorumlu makamda bulunması münasebetiyle desteklerini beklediğimizi belirttik. 


VATAN VE MİLLET AŞKI
Sohbetimiz esnasında Komutanımız Korgeneral Metin GÜRAK vatan ve millete hizmet aşkı ve anlayışı içinde olması, bu anlayışın yaygınlaştırılması bu anlamda ortaya koyduğu perspektif milli duygularımız kabarttı bu anlamda ziyadesiyle memnun kaldık. Devlet memurlarının Türk Silahlı Kuvvetlerinin önemli unsuru olduğunu, özlük haklarının iyileştirilmesi için gerekli girişimlerde bulunacağını yakın zamanda birlik ziyaretine gelecek Milli Savunma Bakanı Fikri IŞIK’a konuyu bir fiil ileteceğini belirtti.


TEŞEKKÜR ETTİLER
Komutanımız Korgeneral Metin GÜRAK’a sorunlarımız ve haklarımız konusunda gösterdiği duyarlılık, Türk Silahlı Kuvvetleri Komutanına yakışır misafir perverliği ve çağdaş yaklaşımından dolayı devlet memurları adına kendisine teşekkür eder tekrar yeni görevinde başarılar dileriz.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

13 ilde FETÖ operasyonu

13 ilde FETÖ operasyonu