24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,920 TL
  • 4,646 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

ŞAKİR SÜLOĞLU KİME SİTEM ETTİ?

Şakir Süloğlu kime sitem etti?

Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Pomak Kültür Derneği Başkanı Şakir Süloğlu'nun bağlı olduğu federasyondan istifa ettği haberini bu KOZ gündeme taşımıştı. Süloğlu, bu kez Külliye'ye davet edilmediği için facebook hesabıdan sitem etti.

27 Mart 2017 Pazartesi 13:20 Güncel

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan ve mali müşavirlik yapan Şakir Süloğlu, aynı zamanda da Kocaeli Pomak Kültür Derneği’nin de başkanlığını yapıyor. Kocaeli Pomak Derneği, Pomak Dernekleri Federasyonu üyesi ve Şakir Süloğlu da federasyonun hem başkan yardımcılığını hem de yönetim kurulu üyeliğini yapıyordu. Ancak başkan Süloğlu, ani bir kararla federasyondaki görevlerinden istifa etmişti. İstifa haberini KOZ gündeme taşımıştı.


ŞEREFSİZ VE ALÇAKTIR

Süloğlu bu kez başka bir konuyla gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Külliye'de ağırlanacak olan Rumeli ve Balkan dernekleri arasında başkanı olduğu derneğin davet edilmemesi Süloğlu'nu çileden çıkardı. Süloğlu sosyal medya hesanında şu ifadeleri kullandı:"SAYIN CUMHURBAŞKANIM; BİR ERDEMLİK DAHA GÖSTERİN, BİZİ DAVET EDİN, GELELİM... Evladı-ı Fatihan Torunlarının kurduğu,Kocaeli Pomak Kültür Derneği (KOPOD)'ni; Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki RUMELİ - BALKAN BULUŞMASI (23.03.2017) ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'la buluşmasını istemeyen, engelleyen ve Kocaeli'ndeki birçok derneğe haber verip davet eden ve Başkanı olduğum Kocaeli Pomak Kültür Derneğimizi davet etmeyenler ŞEREFSİZ ve ALÇAKTIR..."

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Evde beslenilen köpek komşuları birbirine düşürdü

Evde beslenilen köpek komşuları birbirine düşürdü