21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

ROMANLARDAN HASAN AYAZ’A TAM DESTEK

Romanlardan Hasan Ayaz’a tam destek

Kocaeli Roman Dernekleri Federasyonu bir açıklama yaparak, AKP İzmit İlçe Başkanlığına seçilen Hasan Ayaz’a tam destek verdiklerinin belirttiler.

05 Ekim 2017 Perşembe 15:27 Güncel

Kocaeli Roman Dernekleri Federasyonu tarafından Serdar, Gültepe, Kireçocakları, Yenidoğan, Terzibayırı ve Yenimahalleleli Romanlar imzalı bir açıklama yayınlandı. Romanlar, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’a tam destek verdiklerinin belirtiler. Yapılan açıklamada, İzmit AKP İlçe Başkanı Hasan Ayaz hakkında basında çıkan “Romanlardan ilçe yönetimine alınmaması” ile ilgili haberleirn gerçeği yansıtamadığı belirtildi.

Yapılan açıklama şöyle; 
“Marmara Roman Dernekleri Federasyonu ve Serdar Mh., Gültepe Mh., Kireçocakları, Yenidoğan, Terzibayırı, Derince, kandıra, Yenimahalle olarak ilçe başkanımız Hasan Ayaz başkanımızın yönetimsel anlamda almış olduğu karara bizler Roman Federasyonu Dernekleri olarak saygı duyuyoruz.
Bizler sahada ki çalışmalarımıza ilçe başkanımız Hasan Ayaz ile birlikte eskisinden daha fazla mücadele ile devam ederek görevimizi sürdüreceğiz.
Sosyal medyada çıkan asılsız haberlerin algı yapılarak bizleri yansıtmadığını bu gibi haberleri kınadığımızı ilçe başkanımız Sayın Hasan Ayaz’ı sonuna kadar desteklediğimizi saygılarımız ile kamu oyuna duyururuz.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Fikri Işık CHP’li vekilden 100 bin lira istiyor!

Fikri Işık CHP’li vekilden 100 bin lira istiyor!