22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,943 TL
  • 4,651 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

REZİLLİĞE BAK! HALDIZ KS'NİN RAKİBİ ARSİNSPOR'UN SPONSORU OLDU

REZİLLİĞE BAK! HALDIZ KS'NİN RAKİBİ ARSİNSPOR'UN SPONSORU OLDU

İlimizde faaliyet gösteren Haldız Grup, saat 19:00’da şehrimizin takımı Kocaelisor ile karşı karşıya gelecek olan Arsinspor’un tüm otel masraflarını karşıladığı öğrenildi.

01 Ekim 2017 Pazar 15:03 Güncel
 Başiskele ilçesi sınırlarında olan Welborn otel’de konaklayan Trabzon’un takımı Arsinspor  oyuncularının kaldığı otelin masraflarının Haldız Grup tarafından karşılanması tepkiye neden oldu. Kentimizde uzun yıllardır faaliyet gösteren ve Türkiye’nin bir çok noktasında inşaat işi yapan Haldız grup geçtiğimiz yıllar medya sektörüne de adım atmış Özgür Kocaeli Gazetesini satın almıştı. AK Parti iktidarıyla büyüyen, gelişen Haldız Grup ilimizde Kent Konut  başta olmak üzere onlarca inşaat yaptığı biliniyor. Kentimizin firması olan Haldız Grup’un Arsinspor’a sponsor olması Kocaelispor taraftarlarını çileden çıkardı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Nerde Sportmenlik

09 Ekim 2017 Pazartesi 09:33

Haberi öyle bir veriyorsunuz ki sanki Haldız Arsin Spor için maçı satın almış, şike yapmış spora hile karıştırmış. Halbuki ne yaptı Haldız doyduğu yeri de doğduğu yeri de unutmayarak iki tarafın centilmence karşılaşmaları kozlarını sahada ortaya koymaları için zemin yaratmış, şartları eşitlemiş. Peki ya siz ne yaptınız; insanları birbirine düşürmeye ve kutuplaştırmaya çalışarak, hır gür çıkarmaya çalışıyorsunuz. Sebebi ortada bundan besleniyorsunuz.

çarşı

08 Ekim 2017 Pazar 19:31

avukatlarımısınız beyler? yok cami yapmış cem evi boyamış falan filan? linç mi etmişler? kocaeliSporada bazen sponsor olmuşlarsa onuda yayınlar tekzip ettirirler nihayetinde buranın ekmeğini yiyorlar etik buluyolarsa böyle yapmayı yapsınlar zaten kim olduklarını herkes biliyor... ama sizde çok iyi biliyorsunuz böyle savunduğunuza göre

Gerçekci

01 Ekim 2017 Pazar 19:16

DEVAM : Haldız ailesi bu yardımları dillendirmediği için çok bilinmemekte, bazıları yardım yapan kuruluşun faydasına olacağını düşündüğü için kurum tarafından paylaşılıyor, şimdi Doğup büyüdükleri kasabanın takımının otel masrafımı ödedi diye eleştirmek uygun olmasa gerek.

Gerçekci olalım

01 Ekim 2017 Pazar 19:12

Hep konuların detayını bilmeden yotum yapıyoruz, Haldız ailesi Arsin kökenlidir, ayrıca arsinde bir yatırımı vardır, bu sebeple küçücük bir ilçenin futbol takımına uzun zamandır ara ara yardım yapmaktadır, Arsin sporun Kocaeli spor takımıyla karşılaşması bu konu gündeme gelmiş olmalı ancak unutulmamalıdırki Haldız Grup Kocaeli spora da destek olmaktadır, birçok cami inşaatına, cem evine, Davn sondrumlu çocukların okuluna, 100 lerce öğrenciye burs ve benzeri yardımlar yapmaktadır,

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

CHP CUMHURİYET’TE  TEK LİSTE SEÇİME GİTTİ

CHP CUMHURİYET’TE TEK LİSTE SEÇİME GİTTİ