20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,918 TL
  • 4,612 TL
  • 162,19 TL
  • 103.756
KOCAELİ 28°

ÖZMURAL: TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Özmural: Terörü lanetliyoruz

Beşiktaş Stadyumu önünde ve Maçka Parkı'nda meydana gelen bombalı saldırılar sebebiyle TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ünal Özmural kınama mesajı yayınladı

12 Aralık 2016 Pazartesi 09:45 Güncel

Beşiktaş Stadyumu önünde ve Maçka Parkı'nda meydana gelen bombalı saldırıların ardından tepkiler gelmeye devam ediyor. TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ünal Özmural teröre karşı bir kınama mesajı yayınladı. İşte o mesaj;

Katliamlar ülkesi haline getirilen ülkemizde dün akşam yeni bir acı daha yaşadık. İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadı yakınında patlatılan iki bomba sonucu, şu anki bilgilere göre 30’u polis 7’si sivil 38 kişi yaşamlarını kaybetmiş, 200’e yakın yurttaşımız da yaralanmıştır.  
Öncelikle saldırıda yaşamlarını kaybedenlerin ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
Irak ve Suriye’de olduğu gibi ülkemizde sık sık bombalar patlatılmakta, insanlarımız ardı ardına katledilmektedir. TMMOB Makina Mühendisleri Odası olarak, ülkemizi kaosa, korku ve savaş atmosferine sokmak isteyen terörü, kimden ve nereden gelirse gelsin lanetliyor, kınıyoruz. 
Patlayan bombalar ve katliamlar ülkemizin kaderi olmamalıdır diyoruz. Teröre teslim olmayacak ve istendiği gibi teröre alışmayacak, yaşamı, barışı, toplumsal refah ve huzuru savunmaya devam edeceğiz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Dükkanı kilitleyip gitti müşteriler içeride kaldı

Dükkanı kilitleyip gitti müşteriler içeride kaldı