25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,76 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

ÖZEL KOCAELİ TIP YENİ YERİNDE

Özel Kocaeli Tıp yeni yerinde

Bidar Yağmur TARHAN

30 Eylül 2016 Cuma 11:03 Güncel

Bidar Yağmur TARHAN

Özel Kocaeli Tıp Merkezi, Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı’na taşındı.


İzmit Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Bulvarı’nda 5 senedir hizmet veren Özel Kocaeli Tıp Merkezi, dün Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı’ndaki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Özel Kocaeli Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ellialtı, bugün basın mensuplarını kahvaltılı toplantıda ağırladı.

Ellialtı yaptığı açıklamada “15 yıllık bir mazimiz var. Özel hizmeti halkımıza sunmak için başladık. İlk olarak polikliniğimiz vardı. Daha sonra ise tıp merkezi olduk. İlk kurulduğumuzda şehrin güvenini kazandık. Çünkü 70 TL’lik muayeneyi 9 TL’ye yaptık. Eski yerimize sığmamaya başlamıştık bu nedenle yeni yerimize taşındık. Şuanda Diş Hekimleriyle birlikte burada 30’a yakın uzman hekimimiz var. Hastanemizde 18 hasta gözlem odası bulunuyor. Yakında bir açılış töreni yapacağız. Yeni binamız 6 katlı ve 5 bin metrekare kapalı alana sahip. 2008 yılındaki sağlıkta dönüşüm politikasının bize verdiği sorumluluklar var” diye konuştu.

Yaptığı konuşmanın ardından hastaneyi basın mensuplarına gezdiren Ellialtı tek tek doktorları tanıttı. Yaklaşık 12 milyon TL yatırım yapılan hastane 15-20 Eylül tarihleri arasında açılış yapacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Eşini ve ailesini öldürüp intihar eden cinayette yeni gelişme

Eşini ve ailesini öldürüp intihar eden cinayette yeni gelişme