25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ'NDE SKANDAL UYGULAMA

Osmangazi Köprüsü'nde skandal uygulama

Bayram tatilini İstanbul dışında geçirmek isteyen tatilciler, Osmangazi Köprüsü'nde de yoğunluk oluşturdu. OGS ve HGS gişelerinden nakit para alındığını söyleyen bazı sürücüler ise tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi

26 Haziran 2017 Pazartesi 12:21 Güncel
Habertürk Haber Merkezi'nin haberine göre, İstanbul'dan Ege ve Akdeniz bölgesine giden tatilcilerin kullandığı Osmangazi Köprüsü gişelerinde araç yoğunluğu yaşandı. Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ve Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) gişelerinde, görevliler tarafından nakit para alındığı söyleyen çok sayıda araç sürücüsü ise tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi. Kartında para olduğu halde, HGS gişesindeki görevli tarafından kendisinden nakit para istendiğini söyleyen bir araç sürücüsü ise görevlilerle tartıştı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI
Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden duruma tepki gösteren araç sürücüleri, "Osmangazi Köprüsü'nden dün akşam geçtik. HGS olmasına rağmen kartınızı okuyamadık diyorlar ve nakit para istediler", "HGS ve OGS gişelerinde nakit alınıyor" , "Osmangazi Köprüsü'nde nakit gişe olmasına rağmen, HGS ve OGS parası istemeleri ne kadar mantıklı? Kuyruklar oluştu" şeklinde paylaşımlarda bulundu.


"NAKİT VER GEÇ"
Bir araç sürücüsü ise, "Her yerde okuyan OGS ve HGS ne hikmetse Osmangazi Köprüsünde okumuyor. 'Nakit ver geç' diyorlar" diyerek tepkisini gösterdi. Öte yandan, Bayram yoğunluğu nedeniyle Osmangazi Köprüsü'nden geçen araç sayısının diğer günlere göre 3 kat arttığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kültür Tepesi 2 etap açılışı 28 Haziran'da

Kültür Tepesi 2 etap açılışı 28 Haziran'da