24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,944 TL
  • 4,686 TL
  • 163,30 TL
  • 104.821
KOCAELİ 28°

ORTALIK TOZ DUMAN AMA BİZİM SAFFET’İN DERDİ YİNE FUTBOL

Ortalık toz duman ama bizim Saffet’in derdi yine futbol

Kocaeli milletvekili olmasına rağmen varlı yokluğu belli olmayan Saffet Sancaklı meclis kürsünde bir konuşma yaptı. Son günlerde yaşan olaylarla ilgili konuşması beklenen Sancaklı yine futboldan, TFF’den bahsetti

05 Ekim 2017 Perşembe 09:34 Güncel
Türkiye ekonomik sorunlar, Kuzey Irak referandumu, terör ve daha pek çok sorunla uğraşırken MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın derdi ise futbol. Vekil seçildikten sonra futbolun dışında hiçbir söz etmeyen, Federasyona yatıp Yıldırım Demirören’le kalkan Saffet Sancaklı’nın yine gündemi futbol.

Saffet Sancaklı meclis kürsünde bir konuşma yaptı. Son günlerde yaşan olaylarla ilgili konuşması beklenen Sancaklı yine futboldan, TFF’den bahsetti. MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, yaşanan olumsuzlukların 'futbol terörüne' sebebiyet verebileceği uyarısında bulundu. Sancaklı şunları kaydetti: 

"Önlem alınmazsa futbol terörü başlayacak. İlerleyen günlerde başımıza neler geleceğini göreceksiniz. Yöneticilerin, hocaların ve hatta futbolcuların üslupları bu şekilde devam ederse Türkiye'yi daha zor günler bekleyecek. Sayın Başkan (Demirören) basın toplantısı düzenliyor, 'TFF ekonomik olarak en güçlü dönemimi yaşıyor' diyor. TFF'nin o kadar parası varken sadece dört büyük kulübün borcu 7 milyar TL. Bu parayı nasıl ödeyecekler? Eğer TFF'ye acil şekilde el çektirmezsek inanın 5-10 seneye ihtiyacımız var normale dönmek için. Herkes bir koltuk kapmış o koltuktan kabadayılık yapma sevdasında. Ondan sonra da milli takım kaptanı uçakta gazeteci dövüyor?"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kim bu kaçak çalışan öğretim görevlileri?

Kim bu kaçak çalışan öğretim görevlileri?