21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

'OĞLUM BAK GİT' 2 SAHNEDE

'Oğlum Bak Git' 2 sahnede

Sosyal medyadan paylaşım rakorları kıran motorcu ve kamyoncu kavgası “Oğlum Bak Git” sahnelerini aratmadı.

08 Haziran 2017 Perşembe 11:54 Güncel
Olay bir süre önce Yalova’da meydana geldi. Motorcunun kaskında takılı kameraya saniye saniye yansıyan görüntülerde; 150 kilometre hızla giden motosiklet sürücüsünün önüne, karayolunu yatay geçen kamyonet çıkıyor.

Durmakta zorlanan motosiklet sürücüsü küfür edip, tali yoldan devam eden kamyonetin önünü kesiyor. Motosiklet sürücüsü kamyon şoförüne "bilerek mi yaptın dayı bunu?" diye sorunca kamyonet sürücü "evet bilerek yaptım, seni gördüm, mesafeyi ayarladım" diye cevap verince tartışma başlıyor.

Uzun süren tartışmanın ardından motosiklet sürücüsü kamyonet sürücüsünü adeta çileden çıkarıyor.

Kamyonetten eline keser alıp “Oğlum bak git. Oldu bir kere, öleyim mi? demesi üzerine motosikletli genç "Öl dayı, öl, ya ben ölseydim ne olacaktı" diye cevap veriyor. Bunun üzerine iyice sinirlenen kamyonet sürücüsü bir kez daha "Oğlum bak git" parçalayacağım şimdi motorunu diyerek elindeki keseri motosiklete doğru tutuyor. Bunun üzerine genç de "Kır beni, malımla mı korkutacaksın" ifadelerini kullanıyor. Dakikalarca devam eden tartışmanın sonunda "elimden bir kaza çıkacak, motorculara saygım var" diyerek aracına binen yaşlı adam yoluna devam ediyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

KAŞINMIŞ

08 Haziran 2017 Perşembe 14:56

ADAM İYİ SABRETMİŞ MOTORCU TAM KAŞINTILIYMIŞ

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Vali Güzeloğlu Garnizon’un iftarına katıldı

Vali Güzeloğlu Garnizon’un iftarına katıldı