22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,967 TL
  • 4,659 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

O YANGIN FETÖ BELGELERİNİ YAKARKEN Mİ ÇIKTI?

O yangın FETÖ belgelerini yakarken mi çıktı?

Geçtiğimiz yıl ağustos ayıdan İzmit’te bulunan bir öğrenci yurdunda yangın çıkıştı. O yurdun FETÖ soruşturması kapsamın kapatıldığı ortaya çıktı. Yangının çıkış yeri ise kafalarda soru işaretlerine sebep oldu

09 Ekim 2017 Pazartesi 14:39 Güncel
FETÖ ile iltisaklı olduğu gerekçesiyle kapatılan Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde faaliyet gösteren Gözde Erkek Öğrenci Yurdu’nda 11 Ağustos 2016 tarihinde yangın çıkmış, yangın büyümeden itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınmıştı. 

Yangının sadece Gözde Erkek Öğrenci Yurdu’nun giriş katı olan muhasebe katında çıkması akıllarda soru işaretlerine yol açarken, yangının elektrik kontağından çıktığı ileri sürülmüştü. 

İtfaiye ekiplerinin yangınla ilgili yürüttüğü soruşturmanın henüz raporu tanzim edilmedi. Okulun muhasebe kısmında çıkan yangında çok sayıda resmi evrağın yandığı bilinirken, yangın raporunun tanzim edilmemiş olması bilirkişinin atanmaması oldukça düşündürücü. 

İtfaiye ekiplerinin de gözünden kaçtığı tahmin edilen ‘yangının çıkış nedeninin araştırılması’ hususu kafalarda soru işaretlerine yol açtı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

O inşaat alanında tarihi eserler mi var?

O inşaat alanında tarihi eserler mi var?