19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

MUSTAFA GÜLER “KİMSE KİMSENİN KOCAELİSPORLULUĞUNU TARTIŞMASIN”

Mustafa Güler  “Kimse kimsenin Kocaelisporluluğunu tartışmasın”

Kocaelispor Tribün Lideri Mustafa Güler, Kocaelispor’da yaşanan tartışmalara son vermek için sosyal medya hesabından yazı yazarak herkesi birlik beraberliğe davet etti.

30 Eylül 2017 Cumartesi 15:22 Güncel

 Güler, “Büyük Kocaelispor camiası ve değerli renktaşlarım. Bizler kale arkada doğduk, maratonda büyüdük.  Maraton tribünün kalbidir ama ciğersiz çalışmaz. Yani diyeceğim bizsiz olmaz, hiç bir şekilde ayrı gayrı yok. 
Kocaelispor’un olduğu her yer ‘hodri meydan’dır. Kale arkadır, maratondur; numaralı A-B dir. Bunun tartışması çok anlamsız bence. Hepimiz bir çatı altındayız. Hepimiz aynı renklere gönül vermiş aynı kentte yaşayan insanlarız. Birlik beraberlik olduğu sürece önümüzde kimsenin duramayacağını herkes iyi biliyor. Bizler yakın zamanda Avrupa’nın taraftar sitelerinde gündeme geldik. Ülkemizde haftalarca biz konuşulduk, bunları tekrar yaşatmak istemiyor muyuz? Takım şampiyonluğa oynasın tekrar tel örgülerin arasında izlemeye desteklemeye razıyım ben. Lütfen arkadaşlarım kardeşlerim, kimse kimseyi üzmesin, kırmasın, sataşmasın.  Kimse kimsenin Kocaelisporluluğunu tartışmasın. Gençler en çok size söylüyorum; saygı sınırını aşmayın, sizler gözünüzü bizimle açtınız yaşadınız, tamam ama sizden öncekileri de unutmayınız. Onların da emekleri var. Sizden sonrakiler de sizin emeklerinizi  unutmayacaklar” dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Halit Çokan Marmaris suikast davasına katıldı

Halit Çokan Marmaris suikast davasına katıldı