22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,943 TL
  • 4,651 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

MÜFTÜDEN DERS GİBİ VAAZ..!

Müftüden DERS gibi vaaz..!

Toplumda inanılmaz bir gerilimin ve bölünmenin yaşandığı bu günlerde Kocaeli Müftüsü Yusuf Doğan Cuma vaazında herkese ders olacak sözler söyleyerek ‘ Hiç kimse tercihlerinden dolayı dışlanamaz ve vatan haini ilan edilemez’ dedi.

07 Nisan 2017 Cuma 18:41 Güncel

16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesinde herkesin EVET-HAYIR diye bölündüğü ve birbirlerini vatan haini olarak ilan ettikleri bu günlerde Kocaeli Müftüsü Yusuf Doğan’ın Feziye Camii’nde verdiği ve İzmit merkezindeki bütün camilerden ortak yayınlanan vaazında birlik ve beraberlik üzerine söylediği sözler herkes tarafından takdirle karşılandı.

 

İl Müftüsü Doğan verdiği vaazda ‘ Bu millete birlik ve beraberlik lazım. Birbirimizin iradesine saygı duymalıyız. Önümüzde bir referandum seçimi var. Bu referandum öncesinde huzurumuzu bozacak sözler ve davranışlardan kaçınmalıyız. İnsanlar nasıl hür iradesi ile EVET diyorsa aynı şekilde HAYIR da diyebilir ve bu milletin evladıdır. Kimse kimseyi hür iradesi ile yaptığı tercihten dolayı VATAN HAİNİ ilan etmesin’. İl Müftüsü Yusuf Doğan’ın bu anlamlı ve DERS niteliğindeki vaazı cemaat tarafından da büyük bir takdir almış.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yılmaz, Kastamonulular Derneğinde Cumhurbaşkanlığı Sistemini anlattı

Yılmaz, Kastamonulular Derneğinde Cumhurbaşkanlığı Sistemini anlattı