23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,906 TL
  • 4,628 TL
  • 162,37 TL
  • 106.270
KOCAELİ 28°

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN MEHMETÇİKLERE HEDİYE

Minik öğrencilerden Mehmetçiklere hediye

Kandıra Selma­Orhon Atameriç Anaokulu öğrencileri, Hakkâri Otluca Komando Tugayı’ndaki askerlere yaptıkları resimleri ve hediyeleri göndererek moral verdi.

17 Ocak 2017 Salı 14:28 Güncel

Hediyeleri yerlerine ulaşan minik öğrencilere askerlerin cevabı da gecikmedi. Tugay Komutanı Emre Tayanç miniklere yazdığı cevapta, “Kandıra Selma­Orhon Atameriç Anaokulu Uğur Böceği sınıfının kendileri minik yürekleri büyük öğrencileri tarafından Kahraman Mehmetçik abileri için hazırladıkları yeni yıl paketleri Hakkâri’de görev yapan bizleri çok mutlu etti. Sevgi dolu kart, resim ve mektupları hazırlayan yavrularımızın gözlerinden öpüyorum. Ayrıca emeği geçen ailelere ve bu vesile ile yavrularımıza vatan sevgisi aşılayan değerli öğretmenimiz Sayın Hicran Çelik’e hem şahsım hem de Mehmetçiklerim adına teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.


VATAN SEVGİLERİNİ ARTTIRDIK
Öte yandan sınıf velilerinden Binbaşı Alper Emrah Gül de minik öğrencileri ziyaret ederek askerler adına teşekkür etti ve miniklere komando beresi hediye etti. Okul Müdürü Serhat Özkaya ise yaptığı açıklamasında, “Ülkemizde son zamanlarda asker ve polislerimize yapılan hain saldırıları duyunca bizlerde tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları gibi derin üzüntü duymaktaydık. Doğu ve Güneydoğu da mücadele eden, bu onurlu ve gururlu görevlerini yerine getiren Mehmetçiklerimize yanlarında kocaman bir aileleri olduğunu hissettirmek, moral motivasyonlarını artırmak ve minik öğrencilerimize vatan sevgisini aşılayabilmek maksadıyla bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük. Öğretmenimizin katkıları ve velilerimizin desteği ile bu güzel çalışmayı tamamladık. Selma Orhon Atameriç Anaokulu olarak tüm güvenlik güçlerimize bu kutlu vazifelerinde başarılar diliyor, onları Allah’a emanet ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ANAP yeni il başkanı atandı

ANAP yeni il başkanı atandı