25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,76 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

MİLLİ KURULUŞLAR TÜRK OCAĞINDA BAYRAMLAŞACAK

Milli Kuruluşlar Türk Ocağında Bayramlaşacak

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Türk Ocakları Kocaeli şubesinde toplanarak kurban bayramı programını ve gündeme dair görüşlerini açıkladı.

30 Eylül 2016 Cuma 11:03 Güncel

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Türk Ocakları Kocaeli şubesinde toplanarak kurban bayramı programını ve gündeme dair görüşlerini açıkladı.


Toplantıya Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Başkanı Yücel Alpay Demir Kamu-Sen il Başkanı Yaşar Şanlı, Hars heyeti Başkanı Halil Özcan , Selçuklu Düşünce Kulübü Başkanı Süleyman Pekin ve hars heyeti üyeleri katıldı.


Açıklamayı KMKB adına yapan Yücel Alpay Demir “Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Bayramlaşması Bayramın 2. Günü saat 12.00 da Türk Ocağı binamızda yapılacak” dedi.


BÜTÜN TÜRK MİLLETİNİN BAYRAMI KUTLADILAR


Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Başkanı Yücel Alpay Demir bayram programıyla ilgili açıklamalrda bulunarak
“Tüm vatandaşlarımız davetlidir Bütün Türk milletinin bayramını kutluyoruz.Huzur ve güven içinde bir bayram diliyoruz Özellikle sınır ötemizde ve sınırımızın içinde bayramda bile görev yapacak olan Askerimizin Polisimizin Doktorlarımızın, Hemşirelerimizin ve tüm kamu görevlilerimizin bayramını kutluyoruz mübarek olsun diyoruz “ dedi


“ASIL HAİNLER SAKLANMA İMKANI BULABİLİR”

Yücel Alpay konuşmasına “ Fetö ve Pkk terör örgütü kapsamında gaflet delalet ve ihanet içerisinde bulunanlara devletimize karşı sözüyle , imzasıyla , kalemiyle , ünvanıyla veya silahıyla kalkışmada bulunanlara karşı uygulanan tutuklama görevden men etme tüm yasal cezalandırma uygulamalara destek verdiğimizi beyan ediyor , Devlet kadrolarımızın ve Ticari hayatımızın fetöcülerden , pkk lı lardan ve tüm hain yapılardan temizlenmesini akabinde barış huzur ve istikrar ortamını özlemle bekliyoruz.


Ancak ; süreç içerisinde vatansever , ülkücü ve Atatürkçülerin tutuklanmasının süreci sulandıracağı halkımızın nazarında güven kaybına uğrayacağının ve böylece sürece dönem dönem masumlar dahil edilerek süreçte asıl hainlerin saklanma imkanı bulacağının endişesi taşıdığımızın bilinmesini istiyoruz” süreci idare edenlerin ivedilikle at izini it izine it izini Kurt izine karıştırmadan hainleri elebaşlarını tespit edip masumları hainlerden ayırt edip en ağır şekilde cezalandırmalarını talep ediyoruz sözleriyle görüşlerini açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Acemi kasaplara uyarı

Acemi kasaplara uyarı