21 Kasım 2017 Salı

  • 3,928 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

MELİH GÖKÇEK’E KOCAELİ’DEN İLGİNÇ DESTEK!

Melih Gökçek’e Kocaeli’den ilginç destek!

Son günlerde istifası gündemde olan AKP’li isimlerin başında bulunan Melih Gökçek’e Kocaeli’den ilginç bir destek geldi.

03 Ekim 2017 Salı 14:49 Güncel
AKP’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifası ile başlayan süreçte en çok konuşulan isimlerin başında kuşkusuz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek var. İstifası gündemde olan Gökçek’e Kocaeli’den geldi.

Uzun zandır ilimizde yaşayan, AKP içinde de oldukça önemli bir isim olan Akit gazetesi yazarı ve eski milletvekili Şevki Yılmaz sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ile Melih Gökçek’e destek verdi.

Şevki Yılmaz’ın açıklaması şöyle;
İbrahim Melih Gökçek Kardeşimizle ilgili kamuoyuna duyurumuzdur!
Malum Fasık Medaya da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek kardeşimiz istifa ettirilecek haberi Bizi ve Sağduyu sahibi dava kardeşlerimizi derinden üzmüştür!
Gerek Gezi Parkı Yeniçeri isyanında gerek 25 Aralık hukuk darbe girişiminde ve gerekse 15 Temmuz Silahlı Eşkiyanın Ülkemizi işgal hareketinde de Cumhurbaşkanımızın ve İktidarımızın yanında duran ilk şahsiyetin Melih Gökçek kardeşimizin olduğuna şahidiz!
Cumhurbaşkanımızın 15 Temmuz darbe girişimine karşı yiğit açıklamasından önce darbeye direnen ilk Büyükşehir Belediye başkanımızın Melih Gökçek kardeşimizin olduğuna da şahidiz!
Cumhurbaşkanımız Receb Tayyib Erdoğan kardeşimizi yanlızlaştırıcı, İktidarımızı yıpratıcı ve etrafımızdaki acı gün doslarımızı küstürtücü ulusalcıların bu tuzağını Cumhurbaşkanımızın engin feraseti, hikmet, basıret ve sabır ilacıyla bozacağınıza eminim.
Şimdi birlik dirlik zamanı dostlara dost katma zamanı!
Selam ve duayla
Şevki Yılmaz
Selam saygı ve duayla
Kardeşiniz

Şevki Yılmaz"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

veysi

03 Ekim 2017 Salı 23:35

Şevki madem bu kadar vatanperversin önce bu vatanın dili olan güzel Türkçeyi doğru kullanmayı öğren. Din tüccarı şevki!

vatandaş

03 Ekim 2017 Salı 15:10

Treji komik bir açıklama, tam şevki yılmazlık.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KODA, akademik yılı açılışını gerçekleştirecek

KODA, akademik yılı açılışını gerçekleştirecek