22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,969 TL
  • 4,666 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

KURAN-I KERİM'DE BELEDİYE REKLAMI

Kuran-ı Kerim'de belediye reklamı

Siyasetçilerin rant devşirmek için kullandıkları en iyi materyal maalesef yüce dinimizin değerleri oluyor. Tıpkı Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in kutsal kitabımız Kuran’ı Kerim’e reklamını iliştirdiği gibi.

27 Temmuz 2017 Perşembe 10:43 Güncel
KURAN’I KERİM ÜZERİNDEN REKLAM 
Yüce dinimiz maalesef her dönem dinden beslenen odakların malzeme aracı oldu. Türk toplumunun kalbine giden en güzel yol ise yüce dinimiz olduğunu bilen bu odaklar, insanımızın saf ve temiz duygularını her daim istismar ettiler. İslam dini Türk toplumunun yapıştırıcı bir gücü olduğu her kesimin malumuyken bundan beslenen odaklarda her dönem bu değerlerimizi rant aracına çevirmeleri toplumun artık tepkisini çekmeye başladı. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, geçtiğimiz günlerde ilçesinde hizmet veren kuran kurslarına çok anlamlı bir hediyede bulundu.

ALLAH AFFETSİN
Lakin Ellibeş bu anlamlı ve kıymetli hediyeyi eline yüzüne bulaştırdı. Kuran’ı Kerim’in içerisine Gölcük Belediyesi’nin reklamını iliştirerek bu anlamlı hareketini yerle bir etti. Gölcük ilçesinde sert tepki alan Ellibeş’in bu yaptığı ilk değildi aslında. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da aynı şekilde Kuran’ı Kerim’e aracılığıyla belediyenin reklamını yapmış ve yargılanmıştı. Aynı şekilde Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’da Kuran’ı Kerim’e belediyenin reklamını yapmıştı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

BAHRİ YAVUZ FITIK OLDU

BAHRİ YAVUZ FITIK OLDU