20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,873 TL
  • 4,548 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN KURUM İÇİ EĞİTİM PROGRAMI

Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden kurum içi eğitim programı

13 Nisan 2017 Perşembe 10:52 Güncel

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, kurum içi eğitim semineri düzenledi. Müdürlük çok amaçlı salonda gerçekleşen seminerde, Yaşam Koçu ve Yazar Filiz Kocabıyık; motivasyon, iletişim dilleri ve içsel barış konuları hakkında personele uygulamalı sunum gerçekleştirdi. Seminere İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, müdür yardımcıları Ayhan Zeren, Ercan Yamen, şube müdürleri personel ve davetliler katıldı. 

 

ETKİLİ PROGRAM 

Öncelikle “Yüreklere Dokunmak Gerekir” adlı kitabı hakkında bilgi veren Yaşam Koçu Filiz Kocabıyık, sunumunu şu ana başlıklar altında gerçekleştirdi; Nefesin önemi, alfa tekniği, hayatın bize seslenişi, uçak hikâyesi, hayattan beklentilerimiz, üzerimizden atılacak yükler (hipnoterapi) kulaktan kulağa hikâyesi, hayatımızdaki ‘Günaydın’ın önemi, kariyer hedefleri, iletişim dilleri, zaman çizelgesi ve kas testi.

 

TEŞEKKÜR BELGESİ 
İki bölümden oluşan program yaklaşık iki saat sürdü. Oldukça faydalı geçen, moral ve motivasyonu olumlu etkileyen programın sonunda, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan Yaşam Koçu Kocabıyık’a teşekkür ederek katılımlarından dolayı bir de teşekkür belgesi takdim etti. Daha sonra Filiz Kocabıyık, İl Müdürü Zamburkan başta olmak üzere konuklara imzalı kitabını dağıttı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Mühendislerden

Mühendislerden "HAYIR"lı bildiri