24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,919 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

KOZ BU SAYIDA DA BOMBA GİBİ KARŞINIZDA

KOZ bu sayıda da bomba gibi karşınızda

Yayın hayatına 2015 Kasım ayında başlayan Koz Haber ve Aktüel Dergisi’nin 9. sayısı bugün çıktı.

30 Eylül 2016 Cuma 10:10 Güncel

Yayın hayatına 2015 Kasım ayında başlayan Koz Haber ve Aktüel Dergisi’nin 9. sayısı bugün çıktı.

Her ay siyasi ve aktüel konularla abone ve bayi satışıyla okurlarına ulaşan Koz, Temmuz sayısıyla da yine ses getirecek. Kapağına taşıdığı Sefa Sirmen ile ‘Hak etti mi?’ başlığıyla yerel gündemi anlatan derginin içeriğinde bu ay MHP ve 2 Temmuz Sivas Katliamı dosyası var.

MHP’nin bugünlere nasıl geldiğini anlatan haber dosyasında eski milletvekilleri Lütfü Türkkan ve Kemal Köse’nin söyleşileri de var.

Türkkan’ın, neden değişim hareketi içinde olduğunu anlattığı röportajda Köse’de neden genel başkan Bahçeli’yi sonuna kadar desteklediğini anlatıyor. 

Derginin bir diğer konu başlığı ise Sivas Katliamı.

‘Bir kara leke’ başlığıyla sunulan haberde Derince Esentepe Cemevi Dedesi ve Bölge Sorumlusu Yılmaz Doğan, Alevilerin o günden sonra yaşadığı süreci anlatırken; avukat Veli Beyaztaş’ta zaman aşımına uğrayan dava sürecini değerlendiriyor.


Kültür sanat ve aktüel içeriğiyle de göz dolduran derginin bu ayki sanatçı konuğu ise Bülent Tamer.

Yalnızca ilimizde değil ülke genelinde de tanınan ve sevilen Tamer’in sanat hayatı ve özel hayatına dair birçok şeyi ilk kez okuyacaksınız.


En çok takip edilen sayfalardan biri olan yemek sayfasında da bu ay Erzurum’un meşhur tatlısı Kadayıf Dolmasının yapılışını okuyacaksınız.

Erzurumlu başarılı eğitimci Azmi Cihat Hatipoğlu ve eşi Perihan hanım ile mutfakta yapılan söyleşi aynı zamanda sizlere ‘Böyle olur dadaşın aşkı’ dedirtecek.


Güzellikten modaya, sağlıktan, ekonomi ve geziye kadar her konuyu bulacağınız Koz Haber ve Aktüel Dergisini bu ayda elinizden düşürmeyeceksiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kentimizde bir gazete daha el değiştiriyor

Kentimizde bir gazete daha el değiştiriyor