21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,612 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

KOTO’DAN, İL EMNİYET MÜDÜRÜ DENİZCİ’YE ‘HAYIRLI OLSUN’

KOTO’dan, İl Emniyet Müdürü Denizci’ye ‘hayırlı olsun’

Kocaeli Ticaret Odası heyeti, son yayımlanan İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile ilimize atanan Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi

24 Kasım 2016 Perşembe 13:15 Güncel

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Semih Barış, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Mehmet Akif Şen, Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz ve Yusuf Ziya Uludüz’ün yer aldığı KOTO heyeti, son yayımlanan İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile ilimize atanan Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’yi ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.


‘VATANIMIZIN VE MİLLETİMİZİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ 
TAVİZ VEREMEYECEĞİMİZ KONULARIN EN BAŞINDA GELİR’

Ziyarette konuşan Başkan Barış, 13 bini aşkın üyesine hizmet veren Kocaeli Ticaret Odası’nın köklü tarihi ve çalışmalarıyla ile ilgili bilgi sunarak, ülkemizin milli iradesini hedef alan FETÖ/PDY terör örgütü başta olmak üzere, devletimizin diğer tüm terör örgütleri ile mücadelesinde yanında ve emrinde olduklarını vurguladı. KOTO’nun, 15 Temmuz hain darbe girişimi hemen öncesinde ve sonrasında FETÖ/PDY ile mücadelede Türkiye’nin ilk ve örnek kurumlarından biri olduğunu ifade eden Başkan Barış, bu konuda da başarılı olduklarını da sözlerine ekledi. “Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü gerek KOTO gerekse ülke sevdalısı bireyler olarak taviz veremeyeceğimiz konuların en başında gelir” diyen Başkan Barış, Necati Denizci nezdinde tüm emniyet teşkilatına görevlerinde başarılar diledi. Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan da, Kocaeli’nin ‘Türkiye’nin ekonomi başkenti’ olduğunu ifade ederek, “Gerekli görüldüğü her noktada emniyet teşkilatı ile işbirliği yapmaya hazırız” dedi. KOTO heyetine nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, KOTO’yu gerek sosyal gerek ekonomik tüm alanlarda önemsediklerini belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Büyükşehir’den kaçak yapılaşmaya geçit yok

Büyükşehir’den kaçak yapılaşmaya geçit yok